Komentarze użytkownika dino, strona 513

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (25.08.2009 2:13)
    wieeeeelka stopa... :)
  2. dino
    dino (25.08.2009 2:13)
    i nigdy nie jeździł....
  3. dino
    dino (25.08.2009 2:10)
    od razu widać, że bydło rogate..... :)
  4. dino
    dino (25.08.2009 2:09)
    pełna wrażeń podróż.....i ja coś dzięki temu opisowi zapamiętam...
  5. dino
    dino (25.08.2009 1:57)
    a koń się rwie jak na Trafalgar...Square...
  6. dino
    dino (25.08.2009 1:55)
    fajnie w kadrze...
  7. dino
    dino (25.08.2009 1:51)
    Witaj na Kolumberze!


    Masz więcej zdjęć z Indonezji... ?

    Pozdrawiam :)
  8. dino
    dino (25.08.2009 1:50)
    ....na jawie wyglądają spokojnie.....pewnie we śnie groźniej :)))
  9. dino
    dino (25.08.2009 1:49)
    Bromo z tej, Bromo z tamtej .........strony

    bardzo malowniczy........ i groźny....
  10. dino
    dino (25.08.2009 1:44)
    bajkowe...wręcz.......