Komentarze użytkownika dino, strona 516

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (24.08.2009 21:42)
    .... prawie cały inwentarz się odnalazł.... :)
  2. dino
    dino (24.08.2009 21:39)
    most zwodzi czasami.......................bo zwodzony :)
  3. dino
    dino (24.08.2009 20:44)
    Witaj na Kolumberze!

    Zapraszam do dzielenia się wrażeniami z podróży :)
  4. dino
    dino (24.08.2009 20:42)
    Witaj na Kolumberze!

    Zapraszam do dzielenia się wrażeniami z podróży,
    pokaż swoje zdjęcia :)
  5. dino
    dino (24.08.2009 20:33)
    Jesteś :)
  6. dino
    dino (24.08.2009 20:32)
    leonka7 :)
  7. dino
    dino (24.08.2009 20:32)
    leonka7 :)
  8. dino
    dino (24.08.2009 20:32)
    magdzik10 :)
  9. dino
    dino (24.08.2009 20:32)
    zipiz - dziękuję :)
  10. dino
    dino (24.08.2009 20:31)
    Hej Kasiu, witaj na Kolumberze!


    Dzięki za plusiki i komentarze na moje zdjęcia niestety na skutek awarii je wcięło :( ,
    ale plusiki pozostały :)


    Zapraszam często :)