Komentarze użytkownika dino, strona 481
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
To cieszy mnie bardzo :)))
-
no piękna zabawa ....jakieś F16 było, czy więcej....??
:)
-
ach, och....jaką ma szpadę....
-
...można im skoczyć na głowę w każdej chwili... :)
-
fajna ta fontanna...
-
i widoki zapierające piersi..... :))
znaczy dech w piersiach.....
-
...a któż to się wdrapuje po prawej? :)
-
Dzięki Piotrze :)
-
... byłem wcześniej.....i pod koniec lutego.....wtedy można prędzej spotkać w lesie wilka... :)
i po pierwszych roztopach bagno jest czerwone :)
-
Nooo, pozwiedzałeś dzisiaj u mnie....
Wielkie dzięki :)
-
To cieszy mnie bardzo :)))
-
no piękna zabawa ....jakieś F16 było, czy więcej....??
:) -
ach, och....jaką ma szpadę....
-
...można im skoczyć na głowę w każdej chwili... :)
-
fajna ta fontanna...
-
i widoki zapierające piersi..... :))
znaczy dech w piersiach..... -
...a któż to się wdrapuje po prawej? :)
-
Dzięki Piotrze :)
-
... byłem wcześniej.....i pod koniec lutego.....wtedy można prędzej spotkać w lesie wilka... :)
i po pierwszych roztopach bagno jest czerwone :) -
Nooo, pozwiedzałeś dzisiaj u mnie....
Wielkie dzięki :)