Komentarze użytkownika dino, strona 481

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (02.09.2009 0:03)
    To cieszy mnie bardzo :)))
  2. dino
    dino (01.09.2009 23:56)
    no piękna zabawa ....jakieś F16 było, czy więcej....??

    :)
  3. dino
    dino (01.09.2009 23:55)
    ach, och....jaką ma szpadę....
  4. dino
    dino (01.09.2009 23:54)
    ...można im skoczyć na głowę w każdej chwili... :)
  5. dino
    dino (01.09.2009 23:53)
    fajna ta fontanna...
  6. dino
    dino (01.09.2009 23:52)
    i widoki zapierające piersi..... :))

    znaczy dech w piersiach.....
  7. dino
    dino (01.09.2009 23:51)
    ...a któż to się wdrapuje po prawej? :)
  8. dino
    dino (01.09.2009 23:41)
    Dzięki Piotrze :)
  9. dino
    dino (01.09.2009 23:41)
    ... byłem wcześniej.....i pod koniec lutego.....wtedy można prędzej spotkać w lesie wilka... :)

    i po pierwszych roztopach bagno jest czerwone :)
  10. dino
    dino (01.09.2009 23:38)
    Nooo, pozwiedzałeś dzisiaj u mnie....

    Wielkie dzięki :)