Komentarze użytkownika dino, strona 457

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (09.09.2009 17:16)
    Kasiu - dziękuję :)
  2. dino
    dino (09.09.2009 17:16)
    Dwukoteczko.........dziękuję za plusiki postawione na moje zdjęcia :)))
  3. dino
    dino (09.09.2009 17:15)
    Dzięki :)
  4. dino
    dino (09.09.2009 17:14)
    Podziękowanie za plusiki ślę :)
  5. dino
    dino (09.09.2009 17:10)
    Piotrze, serdecznie dziekuję za głosy na Twórcze Bieszczady i Góraszkę :)
  6. dino
    dino (09.09.2009 17:09)
    dzięki dwukoteczku :)
  7. dino
    dino (09.09.2009 17:05)
    za plusiki dzięki!!!
  8. dino
    dino (09.09.2009 17:04)
    już dawno była eksponowana na leżąco... :))

    w piątek i sobotę pomiędzy kolumną a zamkiem ma być dywan ze 150000 maków.... taka atrakcja... :)
  9. dino
    dino (09.09.2009 17:02)
    Agnieszko - podziękowania za plusiki na stolicę :)
  10. dino
    dino (09.09.2009 17:00)
    coś mi tu nie pasowało......