Komentarze użytkownika dino, strona 457
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
Kasiu - dziękuję :)
-
Dwukoteczko.........dziękuję za plusiki postawione na moje zdjęcia :)))
-
Dzięki :)
-
Podziękowanie za plusiki ślę :)
-
Piotrze, serdecznie dziekuję za głosy na Twórcze Bieszczady i Góraszkę :)
-
dzięki dwukoteczku :)
-
za plusiki dzięki!!!
-
już dawno była eksponowana na leżąco... :))
w piątek i sobotę pomiędzy kolumną a zamkiem ma być dywan ze 150000 maków.... taka atrakcja... :)
-
Agnieszko - podziękowania za plusiki na stolicę :)
-
coś mi tu nie pasowało......
-
Kasiu - dziękuję :)
-
Dwukoteczko.........dziękuję za plusiki postawione na moje zdjęcia :)))
-
Dzięki :)
-
Podziękowanie za plusiki ślę :)
-
Piotrze, serdecznie dziekuję za głosy na Twórcze Bieszczady i Góraszkę :)
-
dzięki dwukoteczku :)
-
za plusiki dzięki!!!
-
już dawno była eksponowana na leżąco... :))
w piątek i sobotę pomiędzy kolumną a zamkiem ma być dywan ze 150000 maków.... taka atrakcja... :) -
Agnieszko - podziękowania za plusiki na stolicę :)
-
coś mi tu nie pasowało......