Komentarze użytkownika voyager747, strona 601
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
co robić... ja jak doklejam zdjęcia do podróży, to wklejają się podwójnie, potrójnie itp. Nie wszystko chodzi jak powinno, ale i tak jest nieźle. Czekam
-
dzięki, opisałem pod zdjęciem, jest ciepło
-
chyba było zamknięte
-
te chmurki fajne, jak na Maderze
-
+++++
-
to fajne
-
naturalna ramka
-
samolociki były :)
-
dzięki
-
dzięki
-
co robić... ja jak doklejam zdjęcia do podróży, to wklejają się podwójnie, potrójnie itp. Nie wszystko chodzi jak powinno, ale i tak jest nieźle. Czekam
-
dzięki, opisałem pod zdjęciem, jest ciepło
-
chyba było zamknięte
-
te chmurki fajne, jak na Maderze
-
+++++
-
to fajne
-
naturalna ramka
-
samolociki były :)
-
dzięki
-
dzięki