Komentarze użytkownika voyager747, strona 599

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (22.02.2013 23:50)
    dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (22.02.2013 23:50)
    dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (22.02.2013 22:31)
    wiem, szkoda, masz ciągle czas
  4. voyager747
    voyager747 (22.02.2013 22:14)
    dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (22.02.2013 22:09)
    to chyba jakaś restauracja, ciekawe jakby Gesslerowa przyszła, to czy by im wystrój zmieniła ? :)
  6. voyager747
    voyager747 (22.02.2013 22:07)
    trochę już żyje na tym świecie i wiem co i jak :)
  7. voyager747
    voyager747 (22.02.2013 21:05)
    dzięki za Turcję
  8. voyager747
    voyager747 (22.02.2013 21:05)
    właziły nam do pokoju ciągle i trudno było ich się pozbyć, oknem też wchodziły :)
  9. voyager747
    voyager747 (22.02.2013 20:26)
    dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (22.02.2013 17:01)
    dzięki