Komentarze użytkownika voyager747, strona 599
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dzięki
-
dzięki
-
wiem, szkoda, masz ciągle czas
-
dzięki
-
to chyba jakaś restauracja, ciekawe jakby Gesslerowa przyszła, to czy by im wystrój zmieniła ? :)
-
trochę już żyje na tym świecie i wiem co i jak :)
-
dzięki za Turcję
-
właziły nam do pokoju ciągle i trudno było ich się pozbyć, oknem też wchodziły :)
-
dzięki
-
dzięki
-
dzięki
-
dzięki
-
wiem, szkoda, masz ciągle czas
-
dzięki
-
to chyba jakaś restauracja, ciekawe jakby Gesslerowa przyszła, to czy by im wystrój zmieniła ? :)
-
trochę już żyje na tym świecie i wiem co i jak :)
-
dzięki za Turcję
-
właziły nam do pokoju ciągle i trudno było ich się pozbyć, oknem też wchodziły :)
-
dzięki
-
dzięki