Komentarze użytkownika voyager747, strona 603

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (21.02.2013 20:23)
    też miałem jechać do Sandomierza, ale teraz to już nie mam po co, lepszych zdjęć nie zrobię :)
  2. voyager747
    voyager747 (21.02.2013 20:20)
    piękne
  3. voyager747
    voyager747 (21.02.2013 20:19)
    super !
  4. voyager747
    voyager747 (21.02.2013 20:18)
    to jest kozackie !
  5. voyager747
    voyager747 (21.02.2013 20:16)
    z bazyliki czy katedry ? z Rzymu jeszcze mam dużo :) z muzeów watykańskich
  6. voyager747
    voyager747 (21.02.2013 19:53)
    wkleić jeszcze trochę zdjęć z bazyliki i katedry, czy już za dużo ? dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (21.02.2013 19:50)
    jak już możesz klikać, to znaczy że niedługo będzie całkiem dobrze :) dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (21.02.2013 19:23)
    dzięki
  9. voyager747
    voyager747 (21.02.2013 19:23)
    oo, witaj, jak zdrówko ?
  10. voyager747
    voyager747 (21.02.2013 19:22)
    też bym tak pomieszkał