Komentarze użytkownika voyager747, strona 603
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
też miałem jechać do Sandomierza, ale teraz to już nie mam po co, lepszych zdjęć nie zrobię :)
-
piękne
-
super !
-
to jest kozackie !
-
z bazyliki czy katedry ? z Rzymu jeszcze mam dużo :) z muzeów watykańskich
-
wkleić jeszcze trochę zdjęć z bazyliki i katedry, czy już za dużo ? dzięki
-
jak już możesz klikać, to znaczy że niedługo będzie całkiem dobrze :) dzięki
-
dzięki
-
oo, witaj, jak zdrówko ?
-
też bym tak pomieszkał
-
też miałem jechać do Sandomierza, ale teraz to już nie mam po co, lepszych zdjęć nie zrobię :)
-
piękne
-
super !
-
to jest kozackie !
-
z bazyliki czy katedry ? z Rzymu jeszcze mam dużo :) z muzeów watykańskich
-
wkleić jeszcze trochę zdjęć z bazyliki i katedry, czy już za dużo ? dzięki
-
jak już możesz klikać, to znaczy że niedługo będzie całkiem dobrze :) dzięki
-
dzięki
-
oo, witaj, jak zdrówko ?
-
też bym tak pomieszkał