Komentarze użytkownika voyager747, strona 602

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (21.02.2013 22:00)
    że ładne
  2. voyager747
    voyager747 (21.02.2013 21:44)
    jakieś świeżutkie fajne foty ?
  3. voyager747
    voyager747 (21.02.2013 21:39)
    to za dużo na raz :)
  4. voyager747
    voyager747 (21.02.2013 21:31)
    niestety nie byłem w środku
  5. voyager747
    voyager747 (21.02.2013 21:17)
    to wkleję inne, tego kościoła
  6. voyager747
    voyager747 (21.02.2013 20:46)
    mówisz i masz :) już zminiejszam
  7. voyager747
    voyager747 (21.02.2013 20:42)
    ja już parę lat się wybieram, jak do Rzymu :)
  8. voyager747
    voyager747 (21.02.2013 20:27)
    ładne
  9. voyager747
    voyager747 (21.02.2013 20:25)
    piękna, brawo
  10. voyager747
    voyager747 (21.02.2013 20:24)
    zawsze masz te ładne chmury, no jak to tak ? :)