Komentarze użytkownika voyager747, strona 602
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
że ładne
-
jakieś świeżutkie fajne foty ?
-
to za dużo na raz :)
-
niestety nie byłem w środku
-
to wkleję inne, tego kościoła
-
mówisz i masz :) już zminiejszam
-
ja już parę lat się wybieram, jak do Rzymu :)
-
ładne
-
piękna, brawo
-
zawsze masz te ładne chmury, no jak to tak ? :)
-
że ładne
-
jakieś świeżutkie fajne foty ?
-
to za dużo na raz :)
-
niestety nie byłem w środku
-
to wkleję inne, tego kościoła
-
mówisz i masz :) już zminiejszam
-
ja już parę lat się wybieram, jak do Rzymu :)
-
ładne
-
piękna, brawo
-
zawsze masz te ładne chmury, no jak to tak ? :)