Komentarze użytkownika voyager747, strona 597
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
mam i ja :)
-
to wyszło super, jasno i ładnie
-
coś tam pewnie dorzucę, bo mam sporo, ale jak jest za dużo zdjęć, to też niedobrze, bo się ludziom nie chce już oglądać po 200 :) dzięki
-
tam są okna, z tych okien światło było, ale nie można było w każdą stronę robić, bo okna dużo jaśniejsze i na dole tłumy, las głów :)
-
to było po deszczu, dzięki
-
nie, wszystko z łapy :) statywu nie biorę na wyjazdy, za ciężki :)
-
tak, tu było jasno
-
dzięki za odwiedzinki
-
dzięki za nowe plusiaki
-
dzięki
-
mam i ja :)
-
to wyszło super, jasno i ładnie
-
coś tam pewnie dorzucę, bo mam sporo, ale jak jest za dużo zdjęć, to też niedobrze, bo się ludziom nie chce już oglądać po 200 :) dzięki
-
tam są okna, z tych okien światło było, ale nie można było w każdą stronę robić, bo okna dużo jaśniejsze i na dole tłumy, las głów :)
-
to było po deszczu, dzięki
-
nie, wszystko z łapy :) statywu nie biorę na wyjazdy, za ciężki :)
-
tak, tu było jasno
-
dzięki za odwiedzinki
-
dzięki za nowe plusiaki
-
dzięki