Komentarze użytkownika voyager747, strona 597

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (23.02.2013 21:55)
    mam i ja :)
  2. voyager747
    voyager747 (23.02.2013 21:54)
    to wyszło super, jasno i ładnie
  3. voyager747
    voyager747 (23.02.2013 21:42)
    coś tam pewnie dorzucę, bo mam sporo, ale jak jest za dużo zdjęć, to też niedobrze, bo się ludziom nie chce już oglądać po 200 :) dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (23.02.2013 21:33)
    tam są okna, z tych okien światło było, ale nie można było w każdą stronę robić, bo okna dużo jaśniejsze i na dole tłumy, las głów :)
  5. voyager747
    voyager747 (23.02.2013 21:27)
    to było po deszczu, dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (23.02.2013 21:26)
    nie, wszystko z łapy :) statywu nie biorę na wyjazdy, za ciężki :)
  7. voyager747
    voyager747 (23.02.2013 21:25)
    tak, tu było jasno
  8. voyager747
    voyager747 (23.02.2013 19:48)
    dzięki za odwiedzinki
  9. voyager747
    voyager747 (23.02.2013 18:39)
    dzięki za nowe plusiaki
  10. voyager747
    voyager747 (23.02.2013 18:38)
    dzięki