Komentarze użytkownika voyager747, strona 596
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
chlup :)
-
to prom do Afryki, chyb a do Algierii
-
co najmniej :) my dla dziecka mamy 50
-
dzięki, nam się w Bodrum i okolicach podobało, można stamtąd pojechać do Didimy, do Miletu, popłynąć na Kos. jest co zwiedzać, akurat w tej podróży nie ma zdjęć z Kos, Didimy itp. Kos jeszcze nie wkleiłem, a Didima jest w innej podróży, ale z Bodrum jest blisko. Bardz ciekawe jest też Kuasadasi, jeśli nie byliście, bo stamtąd jest rzut beretem do Efezu, blisko Priene i Milet też.
pozdr.
-
pośpiechu nie ma, na pewno będę coś doklajał
-
Już dzień ? dzięki
-
" w wielu", sorry
-
zrobiłem chyba 3 tam :) to trochę nieostro wyszło, zwłaszcza po zminiejszeniu
-
hm... wielu miejscach nie byłem, wielu nie mam na zdjęciach, albo mam na słabych, a wiele miejsc w rzeczywistości wygląda dużo lepiej, reasumując chyba musisz jednak :) dzięki
-
to puchy normalnie, jak ja byłem teraz to tam wszędzie ludzie
-
chlup :)
-
to prom do Afryki, chyb a do Algierii
-
co najmniej :) my dla dziecka mamy 50
-
dzięki, nam się w Bodrum i okolicach podobało, można stamtąd pojechać do Didimy, do Miletu, popłynąć na Kos. jest co zwiedzać, akurat w tej podróży nie ma zdjęć z Kos, Didimy itp. Kos jeszcze nie wkleiłem, a Didima jest w innej podróży, ale z Bodrum jest blisko. Bardz ciekawe jest też Kuasadasi, jeśli nie byliście, bo stamtąd jest rzut beretem do Efezu, blisko Priene i Milet też.
pozdr. -
pośpiechu nie ma, na pewno będę coś doklajał
-
Już dzień ? dzięki
-
" w wielu", sorry
-
zrobiłem chyba 3 tam :) to trochę nieostro wyszło, zwłaszcza po zminiejszeniu
-
hm... wielu miejscach nie byłem, wielu nie mam na zdjęciach, albo mam na słabych, a wiele miejsc w rzeczywistości wygląda dużo lepiej, reasumując chyba musisz jednak :) dzięki
-
to puchy normalnie, jak ja byłem teraz to tam wszędzie ludzie