Komentarze użytkownika voyager747, strona 596

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (24.02.2013 19:29)
    chlup :)
  2. voyager747
    voyager747 (24.02.2013 17:51)
    to prom do Afryki, chyb a do Algierii
  3. voyager747
    voyager747 (24.02.2013 16:49)
    co najmniej :) my dla dziecka mamy 50
  4. voyager747
    voyager747 (24.02.2013 16:46)
    dzięki, nam się w Bodrum i okolicach podobało, można stamtąd pojechać do Didimy, do Miletu, popłynąć na Kos. jest co zwiedzać, akurat w tej podróży nie ma zdjęć z Kos, Didimy itp. Kos jeszcze nie wkleiłem, a Didima jest w innej podróży, ale z Bodrum jest blisko. Bardz ciekawe jest też Kuasadasi, jeśli nie byliście, bo stamtąd jest rzut beretem do Efezu, blisko Priene i Milet też.
    pozdr.
  5. voyager747
    voyager747 (24.02.2013 2:16)
    pośpiechu nie ma, na pewno będę coś doklajał
  6. voyager747
    voyager747 (24.02.2013 1:18)
    Już dzień ? dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (23.02.2013 22:24)
    " w wielu", sorry
  8. voyager747
    voyager747 (23.02.2013 22:23)
    zrobiłem chyba 3 tam :) to trochę nieostro wyszło, zwłaszcza po zminiejszeniu
  9. voyager747
    voyager747 (23.02.2013 22:22)
    hm... wielu miejscach nie byłem, wielu nie mam na zdjęciach, albo mam na słabych, a wiele miejsc w rzeczywistości wygląda dużo lepiej, reasumując chyba musisz jednak :) dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (23.02.2013 21:57)
    to puchy normalnie, jak ja byłem teraz to tam wszędzie ludzie