Komentarze użytkownika voyager747, strona 595
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
możliwe
-
dzięki
-
dzięki
-
przeglądałem ostatnio różne Rzymy na Kolumberze, bardzo mało było ludzi w Bazylice u Ciebie
-
dzięki za Turcję
-
chyba nie, nie znam się
-
pękały sobie na drzewku same
-
:)
-
rozsiądź się wygodnie :)
-
oj tak, ja chyba ostatni w tym roku widziałem w Rzymie
-
możliwe
-
dzięki
-
dzięki
-
przeglądałem ostatnio różne Rzymy na Kolumberze, bardzo mało było ludzi w Bazylice u Ciebie
-
dzięki za Turcję
-
chyba nie, nie znam się
-
pękały sobie na drzewku same
-
:)
-
rozsiądź się wygodnie :)
-
oj tak, ja chyba ostatni w tym roku widziałem w Rzymie