Komentarze użytkownika voyager747, strona 595

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (24.02.2013 20:09)
    możliwe
  2. voyager747
    voyager747 (24.02.2013 19:33)
    dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (24.02.2013 19:33)
    dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (24.02.2013 19:32)
    przeglądałem ostatnio różne Rzymy na Kolumberze, bardzo mało było ludzi w Bazylice u Ciebie
  5. voyager747
    voyager747 (24.02.2013 19:31)
    dzięki za Turcję
  6. voyager747
    voyager747 (24.02.2013 19:31)
    chyba nie, nie znam się
  7. voyager747
    voyager747 (24.02.2013 19:30)
    pękały sobie na drzewku same
  8. voyager747
    voyager747 (24.02.2013 19:30)
    :)
  9. voyager747
    voyager747 (24.02.2013 19:30)
    rozsiądź się wygodnie :)
  10. voyager747
    voyager747 (24.02.2013 19:29)
    oj tak, ja chyba ostatni w tym roku widziałem w Rzymie