Komentarze użytkownika voyager747, strona 594

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (24.02.2013 21:10)
    no właśnie mu powiedziałem po naszemu, com chciał :) nie skumał :)
  2. voyager747
    voyager747 (24.02.2013 21:08)
    może, w dodatku jakiś taki ciemny był, Maur chyba :)
  3. voyager747
    voyager747 (24.02.2013 21:07)
    po kawałku
  4. voyager747
    voyager747 (24.02.2013 21:06)
    ale ja nic nie kradłem :)
  5. voyager747
    voyager747 (24.02.2013 21:03)
    wszystkich to jeszcze nie wkleiłem :)
  6. voyager747
    voyager747 (24.02.2013 21:03)
    spora część z przodu była niedostępna, chciałem gdzieś przejść a pan się mnie pyta: co ja chcę ? :)
  7. voyager747
    voyager747 (24.02.2013 21:01)
    ale z bazyliki niezbyt
  8. voyager747
    voyager747 (24.02.2013 20:53)
    ja nie mogłem tam nawet podejść
  9. voyager747
    voyager747 (24.02.2013 20:53)
    takiego ładnego zdjęcia nie mam :(
  10. voyager747
    voyager747 (24.02.2013 20:52)
    ja posadzki nie miałem jak pstryknąć