Komentarze użytkownika voyager747, strona 594
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
no właśnie mu powiedziałem po naszemu, com chciał :) nie skumał :)
-
może, w dodatku jakiś taki ciemny był, Maur chyba :)
-
po kawałku
-
ale ja nic nie kradłem :)
-
wszystkich to jeszcze nie wkleiłem :)
-
spora część z przodu była niedostępna, chciałem gdzieś przejść a pan się mnie pyta: co ja chcę ? :)
-
ale z bazyliki niezbyt
-
ja nie mogłem tam nawet podejść
-
takiego ładnego zdjęcia nie mam :(
-
ja posadzki nie miałem jak pstryknąć
-
no właśnie mu powiedziałem po naszemu, com chciał :) nie skumał :)
-
może, w dodatku jakiś taki ciemny był, Maur chyba :)
-
po kawałku
-
ale ja nic nie kradłem :)
-
wszystkich to jeszcze nie wkleiłem :)
-
spora część z przodu była niedostępna, chciałem gdzieś przejść a pan się mnie pyta: co ja chcę ? :)
-
ale z bazyliki niezbyt
-
ja nie mogłem tam nawet podejść
-
takiego ładnego zdjęcia nie mam :(
-
ja posadzki nie miałem jak pstryknąć