Komentarze użytkownika voyager747, strona 592
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
z Main Tower, to ten z antenką, zaraz Ci pokażę na innym zdjęciu
-
tu na dole jest główny dworzec kolejowy
-
nie, to z tarasu w Main Tower, 200 m n.p.m.
-
chyba nie :)
-
dzięki za FRA
-
dzięki za FRA
-
nie jest biały :)
-
:)
-
pierwszy raz go widziałem, dzięki
-
dzięki za FRA :)
-
z Main Tower, to ten z antenką, zaraz Ci pokażę na innym zdjęciu
-
tu na dole jest główny dworzec kolejowy
-
nie, to z tarasu w Main Tower, 200 m n.p.m.
-
chyba nie :)
-
dzięki za FRA
-
dzięki za FRA
-
nie jest biały :)
-
:)
-
pierwszy raz go widziałem, dzięki
-
dzięki za FRA :)