Komentarze użytkownika voyager747, strona 592

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (25.02.2013 17:10)
    z Main Tower, to ten z antenką, zaraz Ci pokażę na innym zdjęciu
  2. voyager747
    voyager747 (25.02.2013 17:09)
    tu na dole jest główny dworzec kolejowy
  3. voyager747
    voyager747 (25.02.2013 17:08)
    nie, to z tarasu w Main Tower, 200 m n.p.m.
  4. voyager747
    voyager747 (25.02.2013 12:43)
    chyba nie :)
  5. voyager747
    voyager747 (25.02.2013 10:31)
    dzięki za FRA
  6. voyager747
    voyager747 (25.02.2013 10:30)
    dzięki za FRA
  7. voyager747
    voyager747 (25.02.2013 10:30)
    nie jest biały :)
  8. voyager747
    voyager747 (25.02.2013 10:29)
    :)
  9. voyager747
    voyager747 (25.02.2013 10:29)
    pierwszy raz go widziałem, dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (25.02.2013 0:48)
    dzięki za FRA :)