Komentarze użytkownika voyager747, strona 560
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
a te ręce to moje :)
-
dzięki, jeśli wolisz góry, to polecam Maderę, tam krucho z plażami :)
-
troszkę ludu jest :)
-
jedziecie po lewej :)
-
to niestety nie jest możliwe, ale ustępuję, mogę być na końcu :)
-
dzięki za plażowe plusy
-
tylko woda zimniejsza
-
to blisko
-
ale jakieś zjazdy są, czy takie punkty z poszerzeniem czy nie ?
-
tak, ale tak pod prąd...
-
a te ręce to moje :)
-
dzięki, jeśli wolisz góry, to polecam Maderę, tam krucho z plażami :)
-
troszkę ludu jest :)
-
jedziecie po lewej :)
-
to niestety nie jest możliwe, ale ustępuję, mogę być na końcu :)
-
dzięki za plażowe plusy
-
tylko woda zimniejsza
-
to blisko
-
ale jakieś zjazdy są, czy takie punkty z poszerzeniem czy nie ?
-
tak, ale tak pod prąd...