Komentarze użytkownika voyager747, strona 560

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (10.03.2013 9:40)
    a te ręce to moje :)
  2. voyager747
    voyager747 (10.03.2013 1:02)
    dzięki, jeśli wolisz góry, to polecam Maderę, tam krucho z plażami :)
  3. voyager747
    voyager747 (10.03.2013 0:27)
    troszkę ludu jest :)
  4. voyager747
    voyager747 (10.03.2013 0:26)
    jedziecie po lewej :)
  5. voyager747
    voyager747 (10.03.2013 0:22)
    to niestety nie jest możliwe, ale ustępuję, mogę być na końcu :)
  6. voyager747
    voyager747 (10.03.2013 0:18)
    dzięki za plażowe plusy
  7. voyager747
    voyager747 (10.03.2013 0:17)
    tylko woda zimniejsza
  8. voyager747
    voyager747 (10.03.2013 0:13)
    to blisko
  9. voyager747
    voyager747 (10.03.2013 0:09)
    ale jakieś zjazdy są, czy takie punkty z poszerzeniem czy nie ?
  10. voyager747
    voyager747 (10.03.2013 0:04)
    tak, ale tak pod prąd...