Komentarze użytkownika voyager747, strona 555
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
:)
-
dzięki
-
u nas też już to jest dostępne
-
:)
-
taki architekt
-
jest :)
-
:)
-
dzięki
-
tutaj była ciepła, a ja lubię ciepłą, jak piszę na forum, że w czerwcu na Costa Del Sol jest zimna, to mi nie wierzą :)
-
to jest właśnie ta mniejsza plaża, tam się schodziło w dół
-
:)
-
dzięki
-
u nas też już to jest dostępne
-
:)
-
taki architekt
-
jest :)
-
:)
-
dzięki
-
tutaj była ciepła, a ja lubię ciepłą, jak piszę na forum, że w czerwcu na Costa Del Sol jest zimna, to mi nie wierzą :)
-
to jest właśnie ta mniejsza plaża, tam się schodziło w dół