Komentarze użytkownika voyager747, strona 541
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
na innych kontynentach trudniej :)
-
e, tam, to ja napiszę: ładne :)
-
dzięki
-
ponoć tak samo jest z operą, ja najmłodszy nie jestem, ale nadal nie lubię ani jednego, ani drugiego
-
tak, o Alfie, czerwona Brera jest piękna
-
Brera jest piękna
-
dzięki
-
ja to w ACDSee zrobiłem, wyszło słabo
-
a w jakim miesiącu chcesz lecieć ? wrzesień jest idealny
-
dzięki
-
na innych kontynentach trudniej :)
-
e, tam, to ja napiszę: ładne :)
-
dzięki
-
ponoć tak samo jest z operą, ja najmłodszy nie jestem, ale nadal nie lubię ani jednego, ani drugiego
-
tak, o Alfie, czerwona Brera jest piękna
-
Brera jest piękna
-
dzięki
-
ja to w ACDSee zrobiłem, wyszło słabo
-
a w jakim miesiącu chcesz lecieć ? wrzesień jest idealny
-
dzięki