Komentarze użytkownika voyager747, strona 541

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (18.03.2013 22:21)
    na innych kontynentach trudniej :)
  2. voyager747
    voyager747 (18.03.2013 22:09)
    e, tam, to ja napiszę: ładne :)
  3. voyager747
    voyager747 (18.03.2013 20:36)
    dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (18.03.2013 20:34)
    ponoć tak samo jest z operą, ja najmłodszy nie jestem, ale nadal nie lubię ani jednego, ani drugiego
  5. voyager747
    voyager747 (18.03.2013 17:58)
    tak, o Alfie, czerwona Brera jest piękna
  6. voyager747
    voyager747 (18.03.2013 17:44)
    Brera jest piękna
  7. voyager747
    voyager747 (18.03.2013 17:08)
    dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (18.03.2013 17:07)
    ja to w ACDSee zrobiłem, wyszło słabo
  9. voyager747
    voyager747 (18.03.2013 17:07)
    a w jakim miesiącu chcesz lecieć ? wrzesień jest idealny
  10. voyager747
    voyager747 (18.03.2013 17:05)
    dzięki