Komentarze użytkownika voyager747, strona 528
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
warto
-
dokładnie, z kopuły
-
bardzo ładne
-
tak
-
złota tam sporo
-
tylko tu gdzie się bilety kupuje, dalej nie
-
a, to jak się czas znajdzie, to dobrze, nie uciekną :)
-
to u mnie nie padało, ale to prawie kwiecień
-
jest super
-
dzięki, a Budapesztu nie masz swojego ?
-
warto
-
dokładnie, z kopuły
-
bardzo ładne
-
tak
-
złota tam sporo
-
tylko tu gdzie się bilety kupuje, dalej nie
-
a, to jak się czas znajdzie, to dobrze, nie uciekną :)
-
to u mnie nie padało, ale to prawie kwiecień
-
jest super
-
dzięki, a Budapesztu nie masz swojego ?