Komentarze użytkownika voyager747, strona 528

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 23:01)
    warto
  2. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 23:00)
    dokładnie, z kopuły
  3. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 23:00)
    bardzo ładne
  4. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 22:59)
    tak
  5. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 22:40)
    złota tam sporo
  6. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 22:40)
    tylko tu gdzie się bilety kupuje, dalej nie
  7. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 22:40)
    a, to jak się czas znajdzie, to dobrze, nie uciekną :)
  8. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 22:39)
    to u mnie nie padało, ale to prawie kwiecień
  9. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 22:38)
    jest super
  10. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 21:37)
    dzięki, a Budapesztu nie masz swojego ?