Komentarze użytkownika voyager747, strona 526
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
ma zasługi i pomnik
-
Chyba tak, tam tłumy były, wlazłem z dołu na piechotę, kolejka była długa po bilety na tę kolejkę na górę :)
Ja też lubię ładne fotki, moje niektóre są słabe, ale te stare to już całkowicie, ale przecież nie będę kasował zdjęć wklejonych 5 lat temu.
Dobrze jest samemu reprezentować wysoki poziom, żeby krytykować innych, a w tym przypadku to tak nie jest moim zdaniem :)
-
eh... jakie piękne niebo, mogę tylko pozazdrościć :)
-
o, tam niedaleko mieszkałem, ten hotel New York jest piękny
-
tutaj akurat nie
-
dokładnie :)
-
potem później trochę zielony się zrobił
-
ja poznałem, dam Ci chwilkę
-
Jest okazała, tam też sporo turystów
-
ja szukałem kręcąc polarem :)
-
ma zasługi i pomnik
-
Chyba tak, tam tłumy były, wlazłem z dołu na piechotę, kolejka była długa po bilety na tę kolejkę na górę :)
Ja też lubię ładne fotki, moje niektóre są słabe, ale te stare to już całkowicie, ale przecież nie będę kasował zdjęć wklejonych 5 lat temu.
Dobrze jest samemu reprezentować wysoki poziom, żeby krytykować innych, a w tym przypadku to tak nie jest moim zdaniem :) -
eh... jakie piękne niebo, mogę tylko pozazdrościć :)
-
o, tam niedaleko mieszkałem, ten hotel New York jest piękny
-
tutaj akurat nie
-
dokładnie :)
-
potem później trochę zielony się zrobił
-
ja poznałem, dam Ci chwilkę
-
Jest okazała, tam też sporo turystów
-
ja szukałem kręcąc polarem :)