Komentarze użytkownika voyager747, strona 526

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (27.03.2013 22:13)
    ma zasługi i pomnik
  2. voyager747
    voyager747 (27.03.2013 22:13)
    Chyba tak, tam tłumy były, wlazłem z dołu na piechotę, kolejka była długa po bilety na tę kolejkę na górę :)
    Ja też lubię ładne fotki, moje niektóre są słabe, ale te stare to już całkowicie, ale przecież nie będę kasował zdjęć wklejonych 5 lat temu.
    Dobrze jest samemu reprezentować wysoki poziom, żeby krytykować innych, a w tym przypadku to tak nie jest moim zdaniem :)
  3. voyager747
    voyager747 (27.03.2013 21:55)
    eh... jakie piękne niebo, mogę tylko pozazdrościć :)
  4. voyager747
    voyager747 (27.03.2013 21:51)
    o, tam niedaleko mieszkałem, ten hotel New York jest piękny
  5. voyager747
    voyager747 (27.03.2013 21:02)
    tutaj akurat nie
  6. voyager747
    voyager747 (27.03.2013 20:58)
    dokładnie :)
  7. voyager747
    voyager747 (27.03.2013 18:02)
    potem później trochę zielony się zrobił
  8. voyager747
    voyager747 (27.03.2013 18:01)
    ja poznałem, dam Ci chwilkę
  9. voyager747
    voyager747 (27.03.2013 17:54)
    Jest okazała, tam też sporo turystów
  10. voyager747
    voyager747 (27.03.2013 11:04)
    ja szukałem kręcąc polarem :)