Komentarze użytkownika voyager747, strona 525

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (27.03.2013 23:45)
    tak, to mój ;)
  2. voyager747
    voyager747 (27.03.2013 23:45)
    to jest chyba pomnik takiego ratownika sprzed lat, zanim Pamela jeszcze dorosła ):
  3. voyager747
    voyager747 (27.03.2013 23:40)
    takie widoczki z góry lubię
  4. voyager747
    voyager747 (27.03.2013 23:34)
    czasem nie chciało mi się rękawiczek zdejmować do robienia fotek :)
  5. voyager747
    voyager747 (27.03.2013 23:33)
    dawaj, sorry
  6. voyager747
    voyager747 (27.03.2013 23:33)
    no dobra, dawja nowe foty :)
  7. voyager747
    voyager747 (27.03.2013 22:55)
    + Zobacz więcej zdjęć

    W centrum Budapesztu odsłonięto pomnik prezydenta USA Ronalda Reagana. W uroczystości wzięli udział premier Węgier Viktor Orban i była amerykańska sekretarz stanu Condoleezza Rice.

    Wysoki na dwa metry pomnik z brązu według projektu węgierskiego artysty Istvana Mate stanął na placu Szabadsag (Wolności) w pobliżu ambasady USA.

    Ronald Reagan cieszy się na Węgrzech dużą popularnością, ponieważ jego polityka przyczyniła się do rozpadu Związku Radzieckiego - wyjaśnia agencja AFP.

    Na ironię zakrawa - dodaje AFP - że pomnik Reagana, wzniesiony z okazji stulecia jego urodzin, postawiono obok pomnika upamiętniającego sowieckich żołnierzy, którzy wyzwolili Węgry spod hitlerowskiej okupacji w kwietniu 1945 roku.
  8. voyager747
    voyager747 (27.03.2013 22:50)
    dzięki, ale niektóre mogą być słabe, zwłaszcza nocne, bo robione z łapy :)
  9. voyager747
    voyager747 (27.03.2013 22:15)
    dzięki za BUD
  10. voyager747
    voyager747 (27.03.2013 22:14)
    trochę na górze ucięte, ale znowu nie zostawiłem marginesu na prostowanie