Komentarze użytkownika voyager747, strona 525
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
tak, to mój ;)
-
to jest chyba pomnik takiego ratownika sprzed lat, zanim Pamela jeszcze dorosła ):
-
takie widoczki z góry lubię
-
czasem nie chciało mi się rękawiczek zdejmować do robienia fotek :)
-
dawaj, sorry
-
no dobra, dawja nowe foty :)
-
+ Zobacz więcej zdjęć
W centrum Budapesztu odsłonięto pomnik prezydenta USA Ronalda Reagana. W uroczystości wzięli udział premier Węgier Viktor Orban i była amerykańska sekretarz stanu Condoleezza Rice.
Wysoki na dwa metry pomnik z brązu według projektu węgierskiego artysty Istvana Mate stanął na placu Szabadsag (Wolności) w pobliżu ambasady USA.
Ronald Reagan cieszy się na Węgrzech dużą popularnością, ponieważ jego polityka przyczyniła się do rozpadu Związku Radzieckiego - wyjaśnia agencja AFP.
Na ironię zakrawa - dodaje AFP - że pomnik Reagana, wzniesiony z okazji stulecia jego urodzin, postawiono obok pomnika upamiętniającego sowieckich żołnierzy, którzy wyzwolili Węgry spod hitlerowskiej okupacji w kwietniu 1945 roku.
-
dzięki, ale niektóre mogą być słabe, zwłaszcza nocne, bo robione z łapy :)
-
dzięki za BUD
-
trochę na górze ucięte, ale znowu nie zostawiłem marginesu na prostowanie
-
tak, to mój ;)
-
to jest chyba pomnik takiego ratownika sprzed lat, zanim Pamela jeszcze dorosła ):
-
takie widoczki z góry lubię
-
czasem nie chciało mi się rękawiczek zdejmować do robienia fotek :)
-
dawaj, sorry
-
no dobra, dawja nowe foty :)
-
+ Zobacz więcej zdjęć
W centrum Budapesztu odsłonięto pomnik prezydenta USA Ronalda Reagana. W uroczystości wzięli udział premier Węgier Viktor Orban i była amerykańska sekretarz stanu Condoleezza Rice.
Wysoki na dwa metry pomnik z brązu według projektu węgierskiego artysty Istvana Mate stanął na placu Szabadsag (Wolności) w pobliżu ambasady USA.
Ronald Reagan cieszy się na Węgrzech dużą popularnością, ponieważ jego polityka przyczyniła się do rozpadu Związku Radzieckiego - wyjaśnia agencja AFP.
Na ironię zakrawa - dodaje AFP - że pomnik Reagana, wzniesiony z okazji stulecia jego urodzin, postawiono obok pomnika upamiętniającego sowieckich żołnierzy, którzy wyzwolili Węgry spod hitlerowskiej okupacji w kwietniu 1945 roku. -
dzięki, ale niektóre mogą być słabe, zwłaszcza nocne, bo robione z łapy :)
-
dzięki za BUD
-
trochę na górze ucięte, ale znowu nie zostawiłem marginesu na prostowanie