Komentarze użytkownika voyager747, strona 524
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
-
he he, było lepiej, ale po prostowaniu kawałek się uciął :)
-
nie, na 100 %
-
tam chyba ten obraz to była jakiegoś ich znanego malarza
-
dzięki za BUD
-
może i ten filtr połówkowy, to dobry pomysł, ale jak jak nie muszę, to nie robię zdjęć gdy nie ma słońca :)
-
Napisałem wszystko ładnie, ale mi zniknęło, bo mnie wylogowało, eh...
Dzięki za uwagi, potem napiszę jeszcze raz.
Wiesz, że zawodowego fotografa to już ze mnie nie będzie :)
-
na pewno
-
nie ma sprawy
-
fajnie
-
he he, było lepiej, ale po prostowaniu kawałek się uciął :)
-
nie, na 100 %
-
tam chyba ten obraz to była jakiegoś ich znanego malarza
-
dzięki za BUD
-
może i ten filtr połówkowy, to dobry pomysł, ale jak jak nie muszę, to nie robię zdjęć gdy nie ma słońca :)
-
Napisałem wszystko ładnie, ale mi zniknęło, bo mnie wylogowało, eh...
Dzięki za uwagi, potem napiszę jeszcze raz.
Wiesz, że zawodowego fotografa to już ze mnie nie będzie :) -
na pewno
-
nie ma sprawy
-
fajnie
Ręcznych ustawień i RAWa raczej nie przewiduję :)
pozdr.