Komentarze użytkownika voyager747, strona 524

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (28.03.2013 17:04)
    A ja lubię słonko i niebieskie niebo, najlepiej z chmurkami. Wiesz zastanawiałem się nad tymi kadrami z uciętym dołem, ale ja faktycznie tak specjalnie pstrykałem, żeby nie było widać dołu. To chyba nie tylko w Budapeszcie, bo w Rzymie podobnie,zwykle na dole jest coś czego nie chcę mieć w kadrze i wolę go uciąć.
    Ręcznych ustawień i RAWa raczej nie przewiduję :)
    pozdr.
  2. voyager747
    voyager747 (28.03.2013 16:59)
    he he, było lepiej, ale po prostowaniu kawałek się uciął :)
  3. voyager747
    voyager747 (28.03.2013 16:54)
    nie, na 100 %
  4. voyager747
    voyager747 (28.03.2013 16:53)
    tam chyba ten obraz to była jakiegoś ich znanego malarza
  5. voyager747
    voyager747 (28.03.2013 11:17)
    dzięki za BUD
  6. voyager747
    voyager747 (28.03.2013 11:00)
    może i ten filtr połówkowy, to dobry pomysł, ale jak jak nie muszę, to nie robię zdjęć gdy nie ma słońca :)
  7. voyager747
    voyager747 (28.03.2013 10:41)
    Napisałem wszystko ładnie, ale mi zniknęło, bo mnie wylogowało, eh...
    Dzięki za uwagi, potem napiszę jeszcze raz.
    Wiesz, że zawodowego fotografa to już ze mnie nie będzie :)
  8. voyager747
    voyager747 (27.03.2013 23:51)
    na pewno
  9. voyager747
    voyager747 (27.03.2013 23:48)
    nie ma sprawy
  10. voyager747
    voyager747 (27.03.2013 23:48)
    fajnie