Komentarze użytkownika voyager747, strona 514
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
co zrobić, żeby więcej nie wyskakiwał napis o cookies ? Już 30 razy kliknąłem w zamknij i nic.
-
jest super
-
1000 forintów na górę, też nie jechałem, bo za duża kolejka, nawet stałem w niej, miałem 1000 w łapie, ale za długo to trwało i wlazłem na piechotę
-
dzięki
-
dzienks
-
dzięki, dawno Cię nie było :)
-
dzięki, Czarmirowe
-
czekałem aż przejadą, dzięki
-
to widok z Baszty na Peszt po drugiej stronie Dunaju
-
aż mi się antenka ucięła :)
-
co zrobić, żeby więcej nie wyskakiwał napis o cookies ? Już 30 razy kliknąłem w zamknij i nic.
-
jest super
-
1000 forintów na górę, też nie jechałem, bo za duża kolejka, nawet stałem w niej, miałem 1000 w łapie, ale za długo to trwało i wlazłem na piechotę
-
dzięki
-
dzienks
-
dzięki, dawno Cię nie było :)
-
dzięki, Czarmirowe
-
czekałem aż przejadą, dzięki
-
to widok z Baszty na Peszt po drugiej stronie Dunaju
-
aż mi się antenka ucięła :)