Komentarze użytkownika voyager747, strona 514

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (04.04.2013 17:14)
    co zrobić, żeby więcej nie wyskakiwał napis o cookies ? Już 30 razy kliknąłem w zamknij i nic.
  2. voyager747
    voyager747 (04.04.2013 17:04)
    jest super
  3. voyager747
    voyager747 (04.04.2013 15:04)
    1000 forintów na górę, też nie jechałem, bo za duża kolejka, nawet stałem w niej, miałem 1000 w łapie, ale za długo to trwało i wlazłem na piechotę
  4. voyager747
    voyager747 (04.04.2013 14:34)
    dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (04.04.2013 14:32)
    dzienks
  6. voyager747
    voyager747 (04.04.2013 14:32)
    dzięki, dawno Cię nie było :)
  7. voyager747
    voyager747 (04.04.2013 14:31)
    dzięki, Czarmirowe
  8. voyager747
    voyager747 (04.04.2013 14:31)
    czekałem aż przejadą, dzięki
  9. voyager747
    voyager747 (04.04.2013 14:30)
    to widok z Baszty na Peszt po drugiej stronie Dunaju
  10. voyager747
    voyager747 (04.04.2013 14:30)
    aż mi się antenka ucięła :)