Komentarze użytkownika voyager747, strona 512
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dzięki
-
jak ja ostatnio byłem, w 2007, to Burj Dubai miał tylko 585m
-
dzięki i czekam na nowe słoneczne foty, mogą być bez tekstu :)
-
nieźle
-
trzeba było się zgłosić :)
-
to może w drodze powrotnej jakieś fajne będą, czekam
-
w 787 nie ma zasłon :)
-
nad samym norzem
-
trzeba jakoś się ratować :)
-
miło, że zajrzałaś
-
dzięki
-
jak ja ostatnio byłem, w 2007, to Burj Dubai miał tylko 585m
-
dzięki i czekam na nowe słoneczne foty, mogą być bez tekstu :)
-
nieźle
-
trzeba było się zgłosić :)
-
to może w drodze powrotnej jakieś fajne będą, czekam
-
w 787 nie ma zasłon :)
-
nad samym norzem
-
trzeba jakoś się ratować :)
-
miło, że zajrzałaś