Komentarze użytkownika voyager747, strona 512

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (06.04.2013 17:37)
    dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (06.04.2013 13:12)
    jak ja ostatnio byłem, w 2007, to Burj Dubai miał tylko 585m
  3. voyager747
    voyager747 (06.04.2013 12:53)
    dzięki i czekam na nowe słoneczne foty, mogą być bez tekstu :)
  4. voyager747
    voyager747 (06.04.2013 1:08)
    nieźle
  5. voyager747
    voyager747 (06.04.2013 1:08)
    trzeba było się zgłosić :)
  6. voyager747
    voyager747 (06.04.2013 1:07)
    to może w drodze powrotnej jakieś fajne będą, czekam
  7. voyager747
    voyager747 (06.04.2013 1:06)
    w 787 nie ma zasłon :)
  8. voyager747
    voyager747 (05.04.2013 12:47)
    nad samym norzem
  9. voyager747
    voyager747 (05.04.2013 10:58)
    trzeba jakoś się ratować :)
  10. voyager747
    voyager747 (05.04.2013 10:33)
    miło, że zajrzałaś