Komentarze użytkownika voyager747, strona 511

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (06.04.2013 18:42)
    to fajnie, dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (06.04.2013 18:42)
    to ostro pod górę leci
  3. voyager747
    voyager747 (06.04.2013 18:42)
    tak, to chyba ich specjalność
  4. voyager747
    voyager747 (06.04.2013 18:41)
    zgoda, dzięki :)
  5. voyager747
    voyager747 (06.04.2013 18:40)
    to zrobiłem z daleka, obiektywem 55-300 mm, dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (06.04.2013 18:39)
    tak, ja właśnie też podziwiałem i Rzym mi się przypominał
  7. voyager747
    voyager747 (06.04.2013 18:39)
    dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (06.04.2013 17:53)
    może coś nowego być wkleił ?
  9. voyager747
    voyager747 (06.04.2013 17:52)
    dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (06.04.2013 17:38)
    dzięki za Budapeszt