Komentarze użytkownika voyager747, strona 511
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
to fajnie, dzięki
-
to ostro pod górę leci
-
tak, to chyba ich specjalność
-
zgoda, dzięki :)
-
to zrobiłem z daleka, obiektywem 55-300 mm, dzięki
-
tak, ja właśnie też podziwiałem i Rzym mi się przypominał
-
dzięki
-
może coś nowego być wkleił ?
-
dzięki
-
dzięki za Budapeszt
-
to fajnie, dzięki
-
to ostro pod górę leci
-
tak, to chyba ich specjalność
-
zgoda, dzięki :)
-
to zrobiłem z daleka, obiektywem 55-300 mm, dzięki
-
tak, ja właśnie też podziwiałem i Rzym mi się przypominał
-
dzięki
-
może coś nowego być wkleił ?
-
dzięki
-
dzięki za Budapeszt