Komentarze użytkownika voyager747, strona 510
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
masz w realu, a my wspominamy i czekamy :) No dobra, my tu gadu gadu, a gdzie foty ? :)
-
widzę, że buszujesz po Krecie :) miło
-
w porównaniu z wczorajszym, to na pewno
-
dzisiejsze słońce trochę mnie zaskoczyło, dzięki
-
piękna fota
-
:)
-
bardzo się cieszę, dzięki
-
to fajnie, dla mnie jak zwykle najważniejsze są zdjęcia
-
dzięki
-
to też z daleka
-
masz w realu, a my wspominamy i czekamy :) No dobra, my tu gadu gadu, a gdzie foty ? :)
-
widzę, że buszujesz po Krecie :) miło
-
w porównaniu z wczorajszym, to na pewno
-
dzisiejsze słońce trochę mnie zaskoczyło, dzięki
-
piękna fota
-
:)
-
bardzo się cieszę, dzięki
-
to fajnie, dla mnie jak zwykle najważniejsze są zdjęcia
-
dzięki
-
to też z daleka