Komentarze użytkownika voyager747, strona 510

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (08.04.2013 0:19)
    masz w realu, a my wspominamy i czekamy :) No dobra, my tu gadu gadu, a gdzie foty ? :)
  2. voyager747
    voyager747 (08.04.2013 0:15)
    widzę, że buszujesz po Krecie :) miło
  3. voyager747
    voyager747 (07.04.2013 22:46)
    w porównaniu z wczorajszym, to na pewno
  4. voyager747
    voyager747 (07.04.2013 22:41)
    dzisiejsze słońce trochę mnie zaskoczyło, dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (07.04.2013 22:01)
    piękna fota
  6. voyager747
    voyager747 (07.04.2013 20:05)
    :)
  7. voyager747
    voyager747 (07.04.2013 16:57)
    bardzo się cieszę, dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (07.04.2013 16:56)
    to fajnie, dla mnie jak zwykle najważniejsze są zdjęcia
  9. voyager747
    voyager747 (07.04.2013 0:54)
    dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (06.04.2013 18:47)
    to też z daleka