Komentarze użytkownika voyager747, strona 505

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 14:12)
    dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 13:54)
    tak, lepsze niż w Budapeszcie :)
  3. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 13:44)
    prawie
  4. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 13:12)
    dzięki za BUD
  5. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 13:12)
    dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 13:12)
    ja też lubię włazić wysoko
  7. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 13:02)
    cała synagoga jest ciekawa
  8. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 13:02)
    zdecydowanie im się udał
  9. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 13:01)
    nie żałują na prąd, dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 10:39)
    jest i sporo ludzi tam zawsze jest