Komentarze użytkownika voyager747, strona 507

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 10:26)
    może nie
  2. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 10:26)
    po remoncie jest super
  3. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 10:25)
    nie, to tereny lotniskowe
  4. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 10:25)
    wiem, wiem :) dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 1:15)
    dobra firma to projektowała
  6. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 1:07)
    zapewne
  7. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 1:06)
    cześć, dawaj foty :)
  8. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 1:02)
    jak UFO :)
  9. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 1:01)
    tak, lubię to miejsce, ale wszystko się zmienia
  10. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 0:59)
    to było inaczej, śnieg spadł na krótko i mało go było, a teraz jest 9.04.2013 i nadal jest śnieg