Komentarze użytkownika voyager747, strona 507
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
może nie
-
po remoncie jest super
-
nie, to tereny lotniskowe
-
wiem, wiem :) dzięki
-
dobra firma to projektowała
-
zapewne
-
cześć, dawaj foty :)
-
jak UFO :)
-
tak, lubię to miejsce, ale wszystko się zmienia
-
to było inaczej, śnieg spadł na krótko i mało go było, a teraz jest 9.04.2013 i nadal jest śnieg
-
może nie
-
po remoncie jest super
-
nie, to tereny lotniskowe
-
wiem, wiem :) dzięki
-
dobra firma to projektowała
-
zapewne
-
cześć, dawaj foty :)
-
jak UFO :)
-
tak, lubię to miejsce, ale wszystko się zmienia
-
to było inaczej, śnieg spadł na krótko i mało go było, a teraz jest 9.04.2013 i nadal jest śnieg