Komentarze użytkownika voyager747, strona 504
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
te są odnowione
-
takie były wtedy fajne
-
dzięki
-
to nasz standard polowy :)
-
to jakieś gigantyczne pieniądze, patrzyłem na tabliczki
-
już chyba niedługo będą gotowe
-
:)
-
tak, dokładnie
-
warto, teraz jeszcze ogrody odnawiają
-
za kasę z Unii
-
te są odnowione
-
takie były wtedy fajne
-
dzięki
-
to nasz standard polowy :)
-
to jakieś gigantyczne pieniądze, patrzyłem na tabliczki
-
już chyba niedługo będą gotowe
-
:)
-
tak, dokładnie
-
warto, teraz jeszcze ogrody odnawiają
-
za kasę z Unii