Komentarze użytkownika voyager747, strona 504

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 20:06)
    te są odnowione
  2. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 20:05)
    takie były wtedy fajne
  3. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 20:04)
    dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 20:04)
    to nasz standard polowy :)
  5. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 20:03)
    to jakieś gigantyczne pieniądze, patrzyłem na tabliczki
  6. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 20:03)
    już chyba niedługo będą gotowe
  7. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 20:02)
    :)
  8. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 20:02)
    tak, dokładnie
  9. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 14:14)
    warto, teraz jeszcze ogrody odnawiają
  10. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 14:13)
    za kasę z Unii