Komentarze użytkownika voyager747, strona 503

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 20:10)
    to polecam, my jak widzisz już 3 razy
  2. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 20:10)
    polarowy, chyba że nie ma słońca, to nie widać :)
  3. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 20:09)
    :)
  4. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 20:09)
    to dobrze
  5. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 20:09)
    wysoko, nieźle wiało
  6. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 20:08)
    dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 20:08)
    dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 20:07)
    przy dobrym świetle to nic trudnego
  9. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 20:07)
    przesadziłem z HUE :)
  10. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 20:06)
    teraz po remoncie jest