Komentarze użytkownika voyager747, strona 502

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 23:29)
    63 m wysokości tutaj widać
  2. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 23:28)
    nie mam takiego zdjęcia, swoją drogą
  3. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 23:26)
    to ja czytałem, że to on :)

    "Warto wrócić uwagę na barierkę - w cieniu drzew siedzi na niej postać Małego Księcia, ulubieńca turystów, z którym każdy odwiedzający Budapeszt pragnie zrobić sobie co najmniej jedno zdjęcieę
  4. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 20:43)
    wszędzie, sorry
  5. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 20:14)
    dzięki, Kretę polecam zawsze i wszedzię
  6. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 20:13)
    dzięki za Kretę
  7. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 20:13)
    dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 20:12)
    dzięki za WAW, jest też drugi album jesienny, chyba fajniejszy
  9. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 20:11)
    niestety, wojna zrobiła swoje
  10. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 20:11)
    co robić...