Komentarze użytkownika voyager747, strona 500
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
ja bym to dał na okładkę, nie sądzisz ?
-
jest okazała, dzięki
-
a która to u Was godzina ?
-
dzięki
-
tak, tu była wyjątkowa pogoda, duży wiatr i taki się kolorek zrobił, dzięki
-
to fajnie, ja wkleiłem swoje szybciej :)
-
a ja niedaleko opery
-
miałem piękne zdjęcia w przewodniku, przy słoneczku :)
-
ja najczęściej przejeżdżałem metrem pod rzeką, parę razy i raz tramwajem, obok Gellerta
-
ja specjalnie pojechałem tam
-
ja bym to dał na okładkę, nie sądzisz ?
-
jest okazała, dzięki
-
a która to u Was godzina ?
-
dzięki
-
tak, tu była wyjątkowa pogoda, duży wiatr i taki się kolorek zrobił, dzięki
-
to fajnie, ja wkleiłem swoje szybciej :)
-
a ja niedaleko opery
-
miałem piękne zdjęcia w przewodniku, przy słoneczku :)
-
ja najczęściej przejeżdżałem metrem pod rzeką, parę razy i raz tramwajem, obok Gellerta
-
ja specjalnie pojechałem tam