Komentarze użytkownika voyager747, strona 500

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (10.04.2013 19:00)
    ja bym to dał na okładkę, nie sądzisz ?
  2. voyager747
    voyager747 (10.04.2013 18:01)
    jest okazała, dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (10.04.2013 17:45)
    a która to u Was godzina ?
  4. voyager747
    voyager747 (10.04.2013 17:23)
    dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (10.04.2013 9:46)
    tak, tu była wyjątkowa pogoda, duży wiatr i taki się kolorek zrobił, dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (10.04.2013 0:42)
    to fajnie, ja wkleiłem swoje szybciej :)
  7. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 23:55)
    a ja niedaleko opery
  8. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 23:53)
    miałem piękne zdjęcia w przewodniku, przy słoneczku :)
  9. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 23:49)
    ja najczęściej przejeżdżałem metrem pod rzeką, parę razy i raz tramwajem, obok Gellerta
  10. voyager747
    voyager747 (09.04.2013 23:48)
    ja specjalnie pojechałem tam