Komentarze użytkownika voyager747, strona 2489

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (26.05.2009 14:55)
    dzięki za +++ :)
  2. voyager747
    voyager747 (26.05.2009 13:01)
    30 :)
  3. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 23:27)
    to dobre :)
  4. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 23:27)
    fajne chmury, ale szkoda wieży uciętej trochę :)
  5. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 23:06)
    Teraz nigdzie nie jeżdżę, to pstrykam u nas :)
  6. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 22:09)
    czekamy na tytuły ładne i jakieś opisy :)
  7. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 22:08)
    lepiej późno niż wcale, jak mawiają :)) kruffeczka dzięki.
  8. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 22:02)
    tak, trzeba z aparatem w ręku spać :)
  9. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 21:46)
    czekam :))
  10. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 21:45)
    widać :)