Komentarze użytkownika voyager747, strona 2489
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dzięki za +++ :)
-
30 :)
-
to dobre :)
-
fajne chmury, ale szkoda wieży uciętej trochę :)
-
Teraz nigdzie nie jeżdżę, to pstrykam u nas :)
-
czekamy na tytuły ładne i jakieś opisy :)
-
lepiej późno niż wcale, jak mawiają :)) kruffeczka dzięki.
-
tak, trzeba z aparatem w ręku spać :)
-
czekam :))
-
widać :)
-
dzięki za +++ :)
-
30 :)
-
to dobre :)
-
fajne chmury, ale szkoda wieży uciętej trochę :)
-
Teraz nigdzie nie jeżdżę, to pstrykam u nas :)
-
czekamy na tytuły ładne i jakieś opisy :)
-
lepiej późno niż wcale, jak mawiają :)) kruffeczka dzięki.
-
tak, trzeba z aparatem w ręku spać :)
-
czekam :))
-
widać :)