Komentarze użytkownika voyager747, strona 2488

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (26.05.2009 21:48)
    niezły :)
  2. voyager747
    voyager747 (26.05.2009 21:05)
    jak zauważysz któreś wklejone dwa razy, to pisz :) ja się też gubię już :)
  3. voyager747
    voyager747 (26.05.2009 20:55)
    Dzięki za nową dostawę ++++++ :)
  4. voyager747
    voyager747 (26.05.2009 20:30)
    na 100% nie, uważaj na sprzęt, z tym akumulatorem :) to wczoraj wkleiłem :)
  5. voyager747
    voyager747 (26.05.2009 20:27)
    tak podobne, ale trochę inaczej skadrowane :) niedawno zresztą :) tam było więcej morza, a tu więcej lądu.
  6. voyager747
    voyager747 (26.05.2009 19:58)
    nie, to ten z 22.05.2009, zrobiłem kilka zdjęć, a wkleiłem wtedy jedno :)
    dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (26.05.2009 19:29)
    Pierwszy to był TU-204, jako jedyny próbowałeś odgadnąć co to :))
    dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (26.05.2009 14:57)
    dzięki
  9. voyager747
    voyager747 (26.05.2009 14:56)
    dzięki za ++
  10. voyager747
    voyager747 (26.05.2009 14:56)
    dzięki za +++