Komentarze użytkownika voyager747, strona 2488
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
niezły :)
-
jak zauważysz któreś wklejone dwa razy, to pisz :) ja się też gubię już :)
-
Dzięki za nową dostawę ++++++ :)
-
na 100% nie, uważaj na sprzęt, z tym akumulatorem :) to wczoraj wkleiłem :)
-
tak podobne, ale trochę inaczej skadrowane :) niedawno zresztą :) tam było więcej morza, a tu więcej lądu.
-
nie, to ten z 22.05.2009, zrobiłem kilka zdjęć, a wkleiłem wtedy jedno :)
dzięki
-
Pierwszy to był TU-204, jako jedyny próbowałeś odgadnąć co to :))
dzięki
-
dzięki
-
dzięki za ++
-
dzięki za +++
-
niezły :)
-
jak zauważysz któreś wklejone dwa razy, to pisz :) ja się też gubię już :)
-
Dzięki za nową dostawę ++++++ :)
-
na 100% nie, uważaj na sprzęt, z tym akumulatorem :) to wczoraj wkleiłem :)
-
tak podobne, ale trochę inaczej skadrowane :) niedawno zresztą :) tam było więcej morza, a tu więcej lądu.
-
nie, to ten z 22.05.2009, zrobiłem kilka zdjęć, a wkleiłem wtedy jedno :)
dzięki -
Pierwszy to był TU-204, jako jedyny próbowałeś odgadnąć co to :))
dzięki -
dzięki
-
dzięki za ++
-
dzięki za +++