Komentarze użytkownika voyager747, strona 2468

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 0:33)
    Krzychu dzięki, moje samoloty zawsze na Ciebie mogą liczyć :)
  2. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 0:33)
    dzięki Krzychu
  3. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 0:32)
    :)) dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 0:20)
    Krzychu, z geografii jestem niezły, wierz mi :))
  5. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 0:08)
    to reklama strony :( sprawdzałem
  6. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 23:02)
    Sylwek :) a... i on nie jest poziomo dlatego, że ja dałem ciała, tylko tak się bujał względem ziemi, trochę wiało :)
  7. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 22:58)
    cześć Marcin :)
  8. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 22:06)
    super jest :)
  9. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 22:06)
    a gdzie Egipt ?
  10. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 22:00)
    te trochę pod słońce, dzięki