Komentarze użytkownika voyager747, strona 2468
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Krzychu dzięki, moje samoloty zawsze na Ciebie mogą liczyć :)
-
dzięki Krzychu
-
:)) dzięki
-
Krzychu, z geografii jestem niezły, wierz mi :))
-
to reklama strony :( sprawdzałem
-
Sylwek :) a... i on nie jest poziomo dlatego, że ja dałem ciała, tylko tak się bujał względem ziemi, trochę wiało :)
-
cześć Marcin :)
-
super jest :)
-
a gdzie Egipt ?
-
te trochę pod słońce, dzięki
-
Krzychu dzięki, moje samoloty zawsze na Ciebie mogą liczyć :)
-
dzięki Krzychu
-
:)) dzięki
-
Krzychu, z geografii jestem niezły, wierz mi :))
-
to reklama strony :( sprawdzałem
-
Sylwek :) a... i on nie jest poziomo dlatego, że ja dałem ciała, tylko tak się bujał względem ziemi, trochę wiało :)
-
cześć Marcin :)
-
super jest :)
-
a gdzie Egipt ?
-
te trochę pod słońce, dzięki