Komentarze użytkownika voyager747, strona 2440

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (11.06.2009 0:47)
    teraz to już chyba nie za bardzo
  2. voyager747
    voyager747 (11.06.2009 0:46)
    to też fakt :) dobrze, że nie zna polskiego :)
  3. voyager747
    voyager747 (11.06.2009 0:42)
    to fakt :)
  4. voyager747
    voyager747 (11.06.2009 0:40)
    ja wspominam swoją z podstawówki :) Czasami jej się przytrafiały pomyłki i niezbyt dobrze było jej zwrócić uwagę, że się myli, bo się uwagę dostawało :))
  5. voyager747
    voyager747 (11.06.2009 0:31)
    głodny jestem, a już 0.30 :)
  6. voyager747
    voyager747 (11.06.2009 0:29)
    spoko, sprawdzaj miejsca, bo czasami jest kilka o tej samej nazwie, potem można przenieść w edycji jakby co :)
  7. voyager747
    voyager747 (11.06.2009 0:17)
    ucho powiadasz, hm... :)
  8. voyager747
    voyager747 (11.06.2009 0:16)
    nie pomyl się, bo dzieciaki będą zawiedzione :)
  9. voyager747
    voyager747 (11.06.2009 0:15)
    nie jest źle, widziałem tu setki dużo gorszych zdjęć :)
  10. voyager747
    voyager747 (11.06.2009 0:12)
    dzięki za wszystko :))