Komentarze użytkownika voyager747, strona 2440
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
teraz to już chyba nie za bardzo
-
to też fakt :) dobrze, że nie zna polskiego :)
-
to fakt :)
-
ja wspominam swoją z podstawówki :) Czasami jej się przytrafiały pomyłki i niezbyt dobrze było jej zwrócić uwagę, że się myli, bo się uwagę dostawało :))
-
głodny jestem, a już 0.30 :)
-
spoko, sprawdzaj miejsca, bo czasami jest kilka o tej samej nazwie, potem można przenieść w edycji jakby co :)
-
ucho powiadasz, hm... :)
-
nie pomyl się, bo dzieciaki będą zawiedzione :)
-
nie jest źle, widziałem tu setki dużo gorszych zdjęć :)
-
dzięki za wszystko :))
-
teraz to już chyba nie za bardzo
-
to też fakt :) dobrze, że nie zna polskiego :)
-
to fakt :)
-
ja wspominam swoją z podstawówki :) Czasami jej się przytrafiały pomyłki i niezbyt dobrze było jej zwrócić uwagę, że się myli, bo się uwagę dostawało :))
-
głodny jestem, a już 0.30 :)
-
spoko, sprawdzaj miejsca, bo czasami jest kilka o tej samej nazwie, potem można przenieść w edycji jakby co :)
-
ucho powiadasz, hm... :)
-
nie pomyl się, bo dzieciaki będą zawiedzione :)
-
nie jest źle, widziałem tu setki dużo gorszych zdjęć :)
-
dzięki za wszystko :))