Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 859

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 18:25)
    racja, z tej strony także zachwyca:) Perełka Sewilli i całej Hiszpanii:)
  2. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 18:22)
    Kiedyś, przez prawie równo tysiąc lat, największym kościołem była Hagia Sophia, była nim aż do wybudowania tej katedry w Sewilli. Ale trochę ponad 100 lat później, przebiła ją bazylika św. Piotra w Watykanie i to ona jest największym kościołem na świecie.
  3. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 18:16)
    nie wyobrażam sobie tego grobu na Kubie... Zupełnie by tam nie pasował... Dobrze, że jednak został tutaj:)
  4. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 18:14)
    ta ilość złota jest aż porażająca! Ile tysięcy Indian musiało być zamordowanych, aby takie coś musiało powstać...
  5. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 18:10)
    fajny pomysł na zdjęcie, super jest!
  6. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 18:09)
    ale gigant!
  7. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 18:08)
    widać tą przestrzeń, rozmach budowli, przejrzystość wnętrza - coś pięknego! Super wygląda na tym zdjęciu:)
  8. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 18:06)
    drugi największy w Europie, największa jest przecież bazylika św. Piotra w Watykanie:) Ale jest największym gotyckim kościołem świata!

    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_largest_church_buildings_in_the_world
  9. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 18:03)
    portal robi wrażenie bogactwem i wielkością!
  10. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 18:01)
    może warszawska jest wyższa i ma schody, ale nie umieliśmy z niej zrobić takiej atrakcji turystycznej jak Hiszpanie ze swojej:)