Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 861
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
widać, że słońce grzało mocno, bo obwisły już te słoneczniki:)
-
oo tego to nie wiedziałem... Jakoś nigdy Andaluzja mi się nie kojarzyła ze słonecznikami, ale jak widać potrafi zaskoczyć:)
-
cudny jest ten most:)
-
jak by to Makłowicz rzekł, emblematyczny widok dla tego miasta:) Aż dziwne, że tam nie ma skoczków bungee...:)
-
w fajnej pozie go ujęto:)
-
aż monitor mi się przechylił;)
-
ale mimowolnie ten wąwóz stał się wizytówką:)
-
w obecnej Hiszpanii religia jest w odwrocie, więc i może rośliny przebiją kościół, który kiedyś niepodzielnie górował nad miastem (dosłownie jak i w przenośni)...
-
Pełna zgoda z Paniami:) Ja także uwielbiam takie uliczki, są bardzo klimatyczne:)
-
fajne ujęcie! A jaki wielki ten wąwóz...:)
-
widać, że słońce grzało mocno, bo obwisły już te słoneczniki:)
-
oo tego to nie wiedziałem... Jakoś nigdy Andaluzja mi się nie kojarzyła ze słonecznikami, ale jak widać potrafi zaskoczyć:)
-
cudny jest ten most:)
-
jak by to Makłowicz rzekł, emblematyczny widok dla tego miasta:) Aż dziwne, że tam nie ma skoczków bungee...:)
-
w fajnej pozie go ujęto:)
-
aż monitor mi się przechylił;)
-
ale mimowolnie ten wąwóz stał się wizytówką:)
-
w obecnej Hiszpanii religia jest w odwrocie, więc i może rośliny przebiją kościół, który kiedyś niepodzielnie górował nad miastem (dosłownie jak i w przenośni)...
-
Pełna zgoda z Paniami:) Ja także uwielbiam takie uliczki, są bardzo klimatyczne:)
-
fajne ujęcie! A jaki wielki ten wąwóz...:)