Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 861

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 17:33)
    widać, że słońce grzało mocno, bo obwisły już te słoneczniki:)
  2. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 17:30)
    oo tego to nie wiedziałem... Jakoś nigdy Andaluzja mi się nie kojarzyła ze słonecznikami, ale jak widać potrafi zaskoczyć:)
  3. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 17:22)
    cudny jest ten most:)
  4. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 17:21)
    jak by to Makłowicz rzekł, emblematyczny widok dla tego miasta:) Aż dziwne, że tam nie ma skoczków bungee...:)
  5. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 17:18)
    w fajnej pozie go ujęto:)
  6. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 17:17)
    aż monitor mi się przechylił;)
  7. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 17:16)
    ale mimowolnie ten wąwóz stał się wizytówką:)
  8. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 17:15)
    w obecnej Hiszpanii religia jest w odwrocie, więc i może rośliny przebiją kościół, który kiedyś niepodzielnie górował nad miastem (dosłownie jak i w przenośni)...
  9. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 17:12)
    Pełna zgoda z Paniami:) Ja także uwielbiam takie uliczki, są bardzo klimatyczne:)
  10. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 17:10)
    fajne ujęcie! A jaki wielki ten wąwóz...:)