Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 858
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
uwielbiam ten rodzaj sztuki sakralnej, ta finezja, proporcje, szczegółowość detali i ich piękno:)
-
jaka wzniosła, robi wrażenie!
-
rzymski pomysł się liczy, wykonanie już mniej przecież...
-
żadnych nowoczesnych budowli, super to wygląda, widok pierwsza klasa:)
-
fotki nocne - ja mam zawsze z tym duży problem, nigdy nie wychodzą takie jakbym chciał, czyli n. takie, jak powyżej:( Dlatego gratuluję bardzo ładnego i udanego zdjęcia - katedra wygląda rewelacyjnie!
-
dokładnie, jak z obrazka:) Bajkowe miejsce:)
-
coś niesamowitego! Jak widać można, z dzieła sztuki jakimi są arabskie wzory na kafelkach, uczynić coś jeszcze piękniejszego:)
-
Piękne zdjęcie! Rewelacyjne światło, kolory i kontrast - moja ukochana pora robienia zdjęć, cieszę się, że na nią trafiłeś:) Dzięki temu, ta "Hiszpania w pigułce" tak ładnie wygląda:)
-
pięknie to wygląda, jak obraz:)
-
Kolory i kontrast rewelacyjne! To sa plusy mojej ulubionej pory dnia do fotografowania, czyli późnego popołudnia:)
-
uwielbiam ten rodzaj sztuki sakralnej, ta finezja, proporcje, szczegółowość detali i ich piękno:)
-
jaka wzniosła, robi wrażenie!
-
rzymski pomysł się liczy, wykonanie już mniej przecież...
-
żadnych nowoczesnych budowli, super to wygląda, widok pierwsza klasa:)
-
fotki nocne - ja mam zawsze z tym duży problem, nigdy nie wychodzą takie jakbym chciał, czyli n. takie, jak powyżej:( Dlatego gratuluję bardzo ładnego i udanego zdjęcia - katedra wygląda rewelacyjnie!
-
dokładnie, jak z obrazka:) Bajkowe miejsce:)
-
coś niesamowitego! Jak widać można, z dzieła sztuki jakimi są arabskie wzory na kafelkach, uczynić coś jeszcze piękniejszego:)
-
Piękne zdjęcie! Rewelacyjne światło, kolory i kontrast - moja ukochana pora robienia zdjęć, cieszę się, że na nią trafiłeś:) Dzięki temu, ta "Hiszpania w pigułce" tak ładnie wygląda:)
-
pięknie to wygląda, jak obraz:)
-
Kolory i kontrast rewelacyjne! To sa plusy mojej ulubionej pory dnia do fotografowania, czyli późnego popołudnia:)