Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 838

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 12:06)
    coś niesamowitego! Nie dość, że wspaniałe są te kafelki, to jeszcze znajdują się na dworcu, nadal używanym... Nawet nie ma co porównywać do PKP...
  2. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 12:04)
    super ten tramwaj, fajnie, że zostawili taki stary... Podobnym jeździłem w Stambule:)
  3. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 12:01)
    świetny kadr:)
  4. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 12:00)
    bardziej wzniosła niż stara:)
  5. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 11:58)
    nawet z kafelkami...Niesamowite to jest tam, wszędzie potrafią znaleźć do nich miejsce:)
  6. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 11:56)
    piękny budynek, aż chciałoby się na tym uniwersytecie studiować:) Nawet prze dźwiękach wołania kozy:)
  7. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 11:29)
    warto było podnieść głowę:)
  8. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 11:29)
    fajne niebo było, takie lubię:)
  9. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 11:24)
    stara technika tworzenia łuków wymyślona przez starożytnych Rzymian jak widać nadal w użyciu:)
  10. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 11:23)
    widać, że stare bardzo miasto, bo otoczone murami, a wewnątrz domki z jednolitą dachówką co mi się bardzo podoba:)