Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 839

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 11:22)
    super ten podarek, chyba każdy by taki chciał mieć:)
  2. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 11:18)
    pięknie tam, więc się nie dziwię:)
  3. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 11:16)
    super zdjęcie! Fajnie uchwyciłaś klimat tego miejsca:)
  4. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 11:12)
    Też tak myślę. Niedoceniana jest, bo też mniej się reklamuje. Ale popularność z roku na rok zdobywa coraz większą, na pewno wśród Polaków, a już na pewno wśród Kolumberowiczów. Tak jak w poprzednim były greckie wyspy, tak w tym roku chyba Portugalia u nas cieszyła się na kolumberze dosyć dużą popularnością.
  5. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 11:08)
    bardzo bogato zdobiona, super się prezentuje:)
  6. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 11:07)
    rzeczywiście, coś pięknego!
  7. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 11:04)
    piękne to! Jak to dobrze więc, że im się chciało:)
  8. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 11:02)
    Miałem dokładnie taką sytuację wczoraj późnym wieczorem, brak możliwości dawana plusów na zdjęcia jak i komentarze. Same komentarze jednak można było dawać...
  9. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 0:48)
    ajj, znów kolumber świruje, tym razem tak jak pisałem marger22 w temacie "co jest grane?" nie można dawać plusów ani na komentarze ani na zdjęcia
  10. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 0:42)
    kolejne piękne dzieło architektoniczne, masz rację, chyba lepsze niż poprzedni klasztor:)