Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 839
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
super ten podarek, chyba każdy by taki chciał mieć:)
-
pięknie tam, więc się nie dziwię:)
-
super zdjęcie! Fajnie uchwyciłaś klimat tego miejsca:)
-
Też tak myślę. Niedoceniana jest, bo też mniej się reklamuje. Ale popularność z roku na rok zdobywa coraz większą, na pewno wśród Polaków, a już na pewno wśród Kolumberowiczów. Tak jak w poprzednim były greckie wyspy, tak w tym roku chyba Portugalia u nas cieszyła się na kolumberze dosyć dużą popularnością.
-
bardzo bogato zdobiona, super się prezentuje:)
-
rzeczywiście, coś pięknego!
-
piękne to! Jak to dobrze więc, że im się chciało:)
-
Miałem dokładnie taką sytuację wczoraj późnym wieczorem, brak możliwości dawana plusów na zdjęcia jak i komentarze. Same komentarze jednak można było dawać...
-
ajj, znów kolumber świruje, tym razem tak jak pisałem marger22 w temacie "co jest grane?" nie można dawać plusów ani na komentarze ani na zdjęcia
-
kolejne piękne dzieło architektoniczne, masz rację, chyba lepsze niż poprzedni klasztor:)
-
super ten podarek, chyba każdy by taki chciał mieć:)
-
pięknie tam, więc się nie dziwię:)
-
super zdjęcie! Fajnie uchwyciłaś klimat tego miejsca:)
-
Też tak myślę. Niedoceniana jest, bo też mniej się reklamuje. Ale popularność z roku na rok zdobywa coraz większą, na pewno wśród Polaków, a już na pewno wśród Kolumberowiczów. Tak jak w poprzednim były greckie wyspy, tak w tym roku chyba Portugalia u nas cieszyła się na kolumberze dosyć dużą popularnością.
-
bardzo bogato zdobiona, super się prezentuje:)
-
rzeczywiście, coś pięknego!
-
piękne to! Jak to dobrze więc, że im się chciało:)
-
Miałem dokładnie taką sytuację wczoraj późnym wieczorem, brak możliwości dawana plusów na zdjęcia jak i komentarze. Same komentarze jednak można było dawać...
-
ajj, znów kolumber świruje, tym razem tak jak pisałem marger22 w temacie "co jest grane?" nie można dawać plusów ani na komentarze ani na zdjęcia
-
kolejne piękne dzieło architektoniczne, masz rację, chyba lepsze niż poprzedni klasztor:)