Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 836

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 13:03)
    Super kadr - zieleń jest i ludzi brak:)
  2. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 13:02)
    kolejny symbol Lizbony:)
  3. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 12:54)
    niezłego stwora odnalazłaś:)
  4. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 12:53)
    przepiękne, manueliński styl jest niesamowity i bardzo fotogeniczny:)
  5. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 12:51)
    super ci się pogoda trafiła, na tle ciemnoniebieskiego nieba te białe wieże wyglądają rewelacyjnie:)
  6. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 12:50)
    perełka Lizbony:) Jak to dobrze, że przetrwała trzęsienie ziemi z 1755 roku:)
  7. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 12:39)
    super oddany jest klimat tego miejsca - świetne zdjęcie!
  8. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 12:36)
    uwielbiam jednolite dachy w starych miastach, super zawsze to wygląda:) A tu jeszcze dodatkowo rzeka i most- jeszcze lepiej:)
  9. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 12:35)
    ekstra!
  10. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 12:33)
    zadziwiające? Dla mnie w ogóle:) Jak mieszkasz w starej dzielnicy, gdzie wszędzie ciasno, to gdzie masz to pranie rozwieszać? Po całym domu? We wszystkich krajach śródziemnomorskich tak się robi, w starych miastach z kamienicami i nie ma w tym nic dziwnego.