Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 836
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
Super kadr - zieleń jest i ludzi brak:)
-
kolejny symbol Lizbony:)
-
niezłego stwora odnalazłaś:)
-
przepiękne, manueliński styl jest niesamowity i bardzo fotogeniczny:)
-
super ci się pogoda trafiła, na tle ciemnoniebieskiego nieba te białe wieże wyglądają rewelacyjnie:)
-
perełka Lizbony:) Jak to dobrze, że przetrwała trzęsienie ziemi z 1755 roku:)
-
super oddany jest klimat tego miejsca - świetne zdjęcie!
-
uwielbiam jednolite dachy w starych miastach, super zawsze to wygląda:) A tu jeszcze dodatkowo rzeka i most- jeszcze lepiej:)
-
ekstra!
-
zadziwiające? Dla mnie w ogóle:) Jak mieszkasz w starej dzielnicy, gdzie wszędzie ciasno, to gdzie masz to pranie rozwieszać? Po całym domu? We wszystkich krajach śródziemnomorskich tak się robi, w starych miastach z kamienicami i nie ma w tym nic dziwnego.
-
Super kadr - zieleń jest i ludzi brak:)
-
kolejny symbol Lizbony:)
-
niezłego stwora odnalazłaś:)
-
przepiękne, manueliński styl jest niesamowity i bardzo fotogeniczny:)
-
super ci się pogoda trafiła, na tle ciemnoniebieskiego nieba te białe wieże wyglądają rewelacyjnie:)
-
perełka Lizbony:) Jak to dobrze, że przetrwała trzęsienie ziemi z 1755 roku:)
-
super oddany jest klimat tego miejsca - świetne zdjęcie!
-
uwielbiam jednolite dachy w starych miastach, super zawsze to wygląda:) A tu jeszcze dodatkowo rzeka i most- jeszcze lepiej:)
-
ekstra!
-
zadziwiające? Dla mnie w ogóle:) Jak mieszkasz w starej dzielnicy, gdzie wszędzie ciasno, to gdzie masz to pranie rozwieszać? Po całym domu? We wszystkich krajach śródziemnomorskich tak się robi, w starych miastach z kamienicami i nie ma w tym nic dziwnego.