Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 835

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 14:09)
    Pitrze, dziękuję bardzo za wizytę, plusy i komentarze do mojej najnowszej i jednocześnie ostatniej już publikacji z Mongolii. Ciesze się, że zechciałeś zobaczyć na moich zdjęciach słynną pustynię Gobi:) Kolejne publikacja to już będą Chiny na co już teraz zapraszam:) Pozdrawiam!
  2. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 14:07)
    to są inne wielbłądy w innych miejscach. Tamte były wpierw widziane, te zaś już po zwiedzaniu klasztoru Chamaryn w drodze do wydm Dalaj Els. Ale które były po uczcie a które jeszcze przed to nie wiem... Wszędzie jakoś mało wody było...
  3. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 14:04)
    możliwe, ale nie jestem tego pewien. Chyba jak w każdej religii, im coś większe, tym większe doznania duchowe płynące na człowieka:)
  4. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 14:03)
    nie mam pojęcia...
  5. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 13:14)
    Gratuluję udanych wakacji, bogatych w piękną pogodę, zabytki i super krajobrazy:) Cieszę się, że się wszystko udało i wróciliście pełni wrażeń i chętni na powrót do Portugalii:) Wspaniała podróż, miło się czytało, ale jeszcze lepiej oglądało, bo zdjęcia są rewelacyjne! Zarówno to, co na nich jest, jak i sposób ich zrobienia:) Bardzo miło spędziłem tu czas na poznawaniu Portugalii Twoim okiem:) Pozdrawiam!
  6. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 13:10)
    piękne zdjęcie, geometryczna doskonałość zarówno w temacie zdjęcia jak i w kadrze:)
  7. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 13:10)
    super światło:)
  8. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 13:09)
    racja, też tak myślę:) Niesamowity jest, a jak jeszcze trafi się niebieskie niebo za nim, to już dopiero rewelacja!
  9. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 13:05)
    jaki ten świat mały...:)
  10. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 13:04)
    fajnie ich ujęłaś na tym zbliżeniu:)