Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 835
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
Pitrze, dziękuję bardzo za wizytę, plusy i komentarze do mojej najnowszej i jednocześnie ostatniej już publikacji z Mongolii. Ciesze się, że zechciałeś zobaczyć na moich zdjęciach słynną pustynię Gobi:) Kolejne publikacja to już będą Chiny na co już teraz zapraszam:) Pozdrawiam!
-
to są inne wielbłądy w innych miejscach. Tamte były wpierw widziane, te zaś już po zwiedzaniu klasztoru Chamaryn w drodze do wydm Dalaj Els. Ale które były po uczcie a które jeszcze przed to nie wiem... Wszędzie jakoś mało wody było...
-
możliwe, ale nie jestem tego pewien. Chyba jak w każdej religii, im coś większe, tym większe doznania duchowe płynące na człowieka:)
-
nie mam pojęcia...
-
Gratuluję udanych wakacji, bogatych w piękną pogodę, zabytki i super krajobrazy:) Cieszę się, że się wszystko udało i wróciliście pełni wrażeń i chętni na powrót do Portugalii:) Wspaniała podróż, miło się czytało, ale jeszcze lepiej oglądało, bo zdjęcia są rewelacyjne! Zarówno to, co na nich jest, jak i sposób ich zrobienia:) Bardzo miło spędziłem tu czas na poznawaniu Portugalii Twoim okiem:) Pozdrawiam!
-
piękne zdjęcie, geometryczna doskonałość zarówno w temacie zdjęcia jak i w kadrze:)
-
super światło:)
-
racja, też tak myślę:) Niesamowity jest, a jak jeszcze trafi się niebieskie niebo za nim, to już dopiero rewelacja!
-
jaki ten świat mały...:)
-
fajnie ich ujęłaś na tym zbliżeniu:)
-
Pitrze, dziękuję bardzo za wizytę, plusy i komentarze do mojej najnowszej i jednocześnie ostatniej już publikacji z Mongolii. Ciesze się, że zechciałeś zobaczyć na moich zdjęciach słynną pustynię Gobi:) Kolejne publikacja to już będą Chiny na co już teraz zapraszam:) Pozdrawiam!
-
to są inne wielbłądy w innych miejscach. Tamte były wpierw widziane, te zaś już po zwiedzaniu klasztoru Chamaryn w drodze do wydm Dalaj Els. Ale które były po uczcie a które jeszcze przed to nie wiem... Wszędzie jakoś mało wody było...
-
możliwe, ale nie jestem tego pewien. Chyba jak w każdej religii, im coś większe, tym większe doznania duchowe płynące na człowieka:)
-
nie mam pojęcia...
-
Gratuluję udanych wakacji, bogatych w piękną pogodę, zabytki i super krajobrazy:) Cieszę się, że się wszystko udało i wróciliście pełni wrażeń i chętni na powrót do Portugalii:) Wspaniała podróż, miło się czytało, ale jeszcze lepiej oglądało, bo zdjęcia są rewelacyjne! Zarówno to, co na nich jest, jak i sposób ich zrobienia:) Bardzo miło spędziłem tu czas na poznawaniu Portugalii Twoim okiem:) Pozdrawiam!
-
piękne zdjęcie, geometryczna doskonałość zarówno w temacie zdjęcia jak i w kadrze:)
-
super światło:)
-
racja, też tak myślę:) Niesamowity jest, a jak jeszcze trafi się niebieskie niebo za nim, to już dopiero rewelacja!
-
jaki ten świat mały...:)
-
fajnie ich ujęłaś na tym zbliżeniu:)