Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 833
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
piękne zdjęcie!
-
super niebo!
-
super wygląda na tle tego nieba:)
-
a jednak coś tam żyje:) To tak jak u mnie na zdjęciach z Gobi, zawsze jakaś mała zielenina się pojawiała:)
-
pełna zgoda z margerem22:)
-
rewelacyjne zdjęcie!
-
ano, choć to tylko piasek i trochę nieba, to zdjęcie ma to coś w sobie! Super!
-
rewelacyjny krajobraz!
-
super zdjęcie!
-
pręgowiec widać mocno wyprężony:)
-
piękne zdjęcie!
-
super niebo!
-
super wygląda na tle tego nieba:)
-
a jednak coś tam żyje:) To tak jak u mnie na zdjęciach z Gobi, zawsze jakaś mała zielenina się pojawiała:)
-
pełna zgoda z margerem22:)
-
rewelacyjne zdjęcie!
-
ano, choć to tylko piasek i trochę nieba, to zdjęcie ma to coś w sobie! Super!
-
rewelacyjny krajobraz!
-
super zdjęcie!
-
pręgowiec widać mocno wyprężony:)