Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 833

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 11:12)
    piękne zdjęcie!
  2. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 11:06)
    super niebo!
  3. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 11:02)
    super wygląda na tle tego nieba:)
  4. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 10:59)
    a jednak coś tam żyje:) To tak jak u mnie na zdjęciach z Gobi, zawsze jakaś mała zielenina się pojawiała:)
  5. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 10:58)
    pełna zgoda z margerem22:)
  6. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 10:58)
    rewelacyjne zdjęcie!
  7. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 10:57)
    ano, choć to tylko piasek i trochę nieba, to zdjęcie ma to coś w sobie! Super!
  8. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 10:48)
    rewelacyjny krajobraz!
  9. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 0:03)
    super zdjęcie!
  10. pan_hons
    pan_hons (26.11.2012 23:59)
    pręgowiec widać mocno wyprężony:)