Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 831

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 13:56)
    moja ulubiona pora - tuż przed zachodem słońca:) Taka fajną, ciepłą barwę ma światło:)
  2. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 13:54)
    ja bym tak nie powiedział, ale na pewno ma coś w sobie:)
  3. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 13:51)
    dla mnie nie jest to w ogóle dziwne, normalna rzecz, i dziwię się, czemu ciebie to dziwi... Popatrz no to z sytuacji ich mieszkańców, tych miast południowych, anie ze swojego punktu widzenia, okolicy w której mieszkasz... Nie zawsze, nasz subiektywny punkt widzenia świata, wyniesiony z naszej okolicy musi być tym oczywistym, tym wzorce, do którego porównujemy inne rzeczywistości, zastane w podróżach. Obojętnie czy to stolica, czy nie, obojetnie czy to Europa, czy Azja, czy Afryka. Tam gdzie jest ciepło i mieszka się w małych mieszkaniach, w starych dzielnicach, tak się po prostu robi i już. I niema się co temu dziwić. Wystarczy spojrzeć na to z szerszej perspektywy, tej ludzi, którzy muszą tam mieszkać. Zapewne gdybyś była na ich miejscu i tam mieszkała, albo w innym mieście tam na południu, to robiłabyś dokładnie to samo.
  4. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 13:44)
    ja przyznaję nie mam siły do tego, po kilku zdjęciach, jak nadal nie wychodzi, to rezygnuję...
  5. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 13:42)
    oo to super:) Ja bardzo lubię porto, więc mam kolejny powód, aby kiedyś tu przyjechać:)
  6. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 13:36)
    oby tylko te duchy nie przeszkadzały w nauce;)
  7. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 13:35)
    duży poziom ISO ustawiać i stabilnie trzymać aparat:)
  8. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 13:33)
    to z reguły idzie w parze, w końcu aby było ładnie i zadbanie, to muszą na to duże pieniądze iść, a te najłatwiej brać od turystów właśnie, mimo kryzysu
  9. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 13:32)
    Voyager rozpoczął cykl swoją Lizboną, a Avill kończy rok swoją objazdówką:) 2012 rok Portugalią tu stał:)
  10. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 13:30)
    szkoda, że kiedyś nie było programów wymiany, coś na kształt Erasmusa czy Sokratesa, wymieniliby się doświadczeniami...;)