Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 829
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
super widoczek!
-
szkoda tej mgły, byłaby rewelacyjna panorama... Ale w końcu to góry, to się u nas zdarza...
-
w tym roku z kolei jesień była znakomita, ciepła i słoneczna, idealna do fotografii:)
-
świetny nastrój tego zdjęcia:) ciemne niebo plus ciepłe słońce na ziemi stworzyły bardzo ciekawą mieszankę:)
-
bardzo lubię chodzić po lasach, a jeszcze bardziej jeździć na rowerze, szczególnie w słoneczne dni:)
-
piękne jesienne kolory:)
-
super, uwielbiam takie miejsca:)
-
pięknie wyglądają z tą wodą:)
-
ano, super to wyszło:)
-
ale pięknie tam!
-
super widoczek!
-
szkoda tej mgły, byłaby rewelacyjna panorama... Ale w końcu to góry, to się u nas zdarza...
-
w tym roku z kolei jesień była znakomita, ciepła i słoneczna, idealna do fotografii:)
-
świetny nastrój tego zdjęcia:) ciemne niebo plus ciepłe słońce na ziemi stworzyły bardzo ciekawą mieszankę:)
-
bardzo lubię chodzić po lasach, a jeszcze bardziej jeździć na rowerze, szczególnie w słoneczne dni:)
-
piękne jesienne kolory:)
-
super, uwielbiam takie miejsca:)
-
pięknie wyglądają z tą wodą:)
-
ano, super to wyszło:)
-
ale pięknie tam!