Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 829

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 21:34)
    super widoczek!
  2. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 21:33)
    szkoda tej mgły, byłaby rewelacyjna panorama... Ale w końcu to góry, to się u nas zdarza...
  3. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 21:30)
    w tym roku z kolei jesień była znakomita, ciepła i słoneczna, idealna do fotografii:)
  4. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 21:27)
    świetny nastrój tego zdjęcia:) ciemne niebo plus ciepłe słońce na ziemi stworzyły bardzo ciekawą mieszankę:)
  5. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 20:13)
    bardzo lubię chodzić po lasach, a jeszcze bardziej jeździć na rowerze, szczególnie w słoneczne dni:)
  6. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 19:49)
    piękne jesienne kolory:)
  7. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 19:48)
    super, uwielbiam takie miejsca:)
  8. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 19:25)
    pięknie wyglądają z tą wodą:)
  9. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 19:24)
    ano, super to wyszło:)
  10. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 19:24)
    ale pięknie tam!