Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 830

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 19:21)
    Racja, szkoda, że te zdjęcia pionowe są takie małe... Ale jak zawsze, bardzo miło spędziłem tu czas na oglądaniu zdjęć z pięknej Wenecji:) Gratuluję pogody i wielu świetnych zdjęć! Pozdrawiam!
  2. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 18:53)
    Wenecja nie może obyć się bez słynnych karnawałowych masek:)
  3. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 18:35)
    bardzo ładne ujęcie!
  4. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 18:34)
    super niebo, takie uwielbiam najbardziej:)
  5. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 18:33)
    trochę tłoku tam jest:)
  6. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 18:33)
    jeden z symboli tego miasta:)
  7. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 18:31)
    słynny zabytek i duma Wenecji, a jednocześnie posiada wiele skradzionych elementów z Konstantynopola do czego doszło podczas 4 krucjaty
  8. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 18:20)
    fajne ujęcie od dołu:)
  9. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 14:05)
    Marto, bardzo mile spędziłem czas w Twojej podróży:) Choć wyspa ta nie jest moją destynacją, i jakoś mnie tam nie ciągnie, to z chęcią obejrzałem Twoje piękne zdjęcia i przeczytałem świetnie napisany i bardzo ciekawy tekst:) Widać, że wyspa ma wiele smaczków, które wychodzą na jaw po bliższym poznaniu i są one dosyć smakowite (i nie mówię tu tylko i wyłącznie o kawie, winie i rumie:) Bardzo fajnie opisujesz zarówno wyspę i jej atrakcje jak i Twoją podróż:) Szkoda tylko, że zdjęć nie ma więcej... Mimo tego duży plus dla Ciebie! Pozdrawiam serdecznie!
  10. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 14:01)
    racja, ciekawe zestawienie:)