Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 830
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
Racja, szkoda, że te zdjęcia pionowe są takie małe... Ale jak zawsze, bardzo miło spędziłem tu czas na oglądaniu zdjęć z pięknej Wenecji:) Gratuluję pogody i wielu świetnych zdjęć! Pozdrawiam!
-
Wenecja nie może obyć się bez słynnych karnawałowych masek:)
-
bardzo ładne ujęcie!
-
super niebo, takie uwielbiam najbardziej:)
-
trochę tłoku tam jest:)
-
jeden z symboli tego miasta:)
-
słynny zabytek i duma Wenecji, a jednocześnie posiada wiele skradzionych elementów z Konstantynopola do czego doszło podczas 4 krucjaty
-
fajne ujęcie od dołu:)
-
Marto, bardzo mile spędziłem czas w Twojej podróży:) Choć wyspa ta nie jest moją destynacją, i jakoś mnie tam nie ciągnie, to z chęcią obejrzałem Twoje piękne zdjęcia i przeczytałem świetnie napisany i bardzo ciekawy tekst:) Widać, że wyspa ma wiele smaczków, które wychodzą na jaw po bliższym poznaniu i są one dosyć smakowite (i nie mówię tu tylko i wyłącznie o kawie, winie i rumie:) Bardzo fajnie opisujesz zarówno wyspę i jej atrakcje jak i Twoją podróż:) Szkoda tylko, że zdjęć nie ma więcej... Mimo tego duży plus dla Ciebie! Pozdrawiam serdecznie!
-
racja, ciekawe zestawienie:)
-
Racja, szkoda, że te zdjęcia pionowe są takie małe... Ale jak zawsze, bardzo miło spędziłem tu czas na oglądaniu zdjęć z pięknej Wenecji:) Gratuluję pogody i wielu świetnych zdjęć! Pozdrawiam!
-
Wenecja nie może obyć się bez słynnych karnawałowych masek:)
-
bardzo ładne ujęcie!
-
super niebo, takie uwielbiam najbardziej:)
-
trochę tłoku tam jest:)
-
jeden z symboli tego miasta:)
-
słynny zabytek i duma Wenecji, a jednocześnie posiada wiele skradzionych elementów z Konstantynopola do czego doszło podczas 4 krucjaty
-
fajne ujęcie od dołu:)
-
Marto, bardzo mile spędziłem czas w Twojej podróży:) Choć wyspa ta nie jest moją destynacją, i jakoś mnie tam nie ciągnie, to z chęcią obejrzałem Twoje piękne zdjęcia i przeczytałem świetnie napisany i bardzo ciekawy tekst:) Widać, że wyspa ma wiele smaczków, które wychodzą na jaw po bliższym poznaniu i są one dosyć smakowite (i nie mówię tu tylko i wyłącznie o kawie, winie i rumie:) Bardzo fajnie opisujesz zarówno wyspę i jej atrakcje jak i Twoją podróż:) Szkoda tylko, że zdjęć nie ma więcej... Mimo tego duży plus dla Ciebie! Pozdrawiam serdecznie!
-
racja, ciekawe zestawienie:)