Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 805

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (04.12.2012 19:56)
    A jednak, tak to jest właśnie jak pisze, co roku zawsze coś nowego wyskakuje. Widzę w twoich planach, że na przyszły rok już czeka...Malta:) Super, zawsze chciałem tam polecieć, czytałem wiele relacji i bardzo by mi się tam podobało:) Życzę ci, aby tym razem udało ci się zwiedzić Maltę (i Gozo) na tyle dobrze, aby już nie pozostało uczucie niedosytu (tak jak z Turcją czy Tunezją). Ale patrząc na wielkość obu wysp, myślę, że spokojnie dacie radę:) Pozdrawiam!
  2. pan_hons
    pan_hons (04.12.2012 19:48)
    każdy ma hopla na jakimś punkcie:)
  3. pan_hons
    pan_hons (04.12.2012 19:47)
    super:) Idealne, do podróżowania na własną rękę:) Ja byłem w Port El Kantaoui, bardzo urokliwa miejscowość, ale właśnie gorze z komunikacją:(
  4. pan_hons
    pan_hons (04.12.2012 19:06)
    Bardzo miło mi się czytało i oglądało Twoje zdjęcia:) Gratulacje, że podróż się udała i przyniosła tyle ciekawych wrażeń:) Choć z reguły ludzie jak piszą, że na pewno tam szybko wrócą, to rzeczywistość pokazuje co innego, co roku pojawia się nowe miejsce na horyzoncie i zapominamy o starych. Bo tylko w końcu jest fajnych miejsc na wakacje:) Ale mimo tego, życzę ci spełnienia powrotu do Tunezji i obejrzenia tego, czego się nie udało za pierwszym razem:) Polecam Kairuan oraz wycieczkę jeepem na pustynię przez kilka oaz (świetnie przedstawił to użytkownik kielec w swojej wyprawie rozłożonej na części). Pozdrawiam!

    Widzę Aniu, że masz błędną lokalizację dwóch miejsc. Polecam w edycji obu punktów je zmienić na poprawne:)

    Zamiast "Sidi Bou Saïd" które masz wewnątrz lądu, powinno być "Sidi bu said" które przecież jak oboje wiemy leży nad morzem.
    http://kolumber.pl/m/1775078-Sidi%20bu%20said

    W punkcie niżej, zamiast "Tunis" powinno być "Carthage", bo wpis i zdjęcia dotyczą Kartaginy a nie Tunisu.
    http://kolumber.pl/m/1569739-Carthage

  5. pan_hons
    pan_hons (04.12.2012 18:52)
    Też mam ujęcie tego zegara:

    http://www.panoramio.com/photo/79932181?tag=Pszczyna

    Kiedyś jak się zbiorę, to wrzucę moje zdjęcia z Pszczyny:)
  6. pan_hons
    pan_hons (04.12.2012 18:50)
    chyba foka:)
  7. pan_hons
    pan_hons (04.12.2012 18:25)
    uwielbiam je, są fantastyczne:)
  8. pan_hons
    pan_hons (04.12.2012 18:24)
    to zwierzę chyba z Mongolii, ale nie kojarzę, co by to było...
  9. pan_hons
    pan_hons (04.12.2012 18:23)
    szczerzy zęby:)
  10. pan_hons
    pan_hons (04.12.2012 18:23)
    świetna poza! Widać, że czeka na coś:)