Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 799
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
ładnie uchwycona woda:)
-
świetne ujęcie!
-
pełna racja z city_hopperem:)) Niby my Polacy i Czesi są bratnimi narodami, ale mentalnościowo jesteśmy zupełnie inni. Czesi jednak zawsze na tym wygrywali, bo byli i są nie tylko szczęśliwsi, ale też i bogatsi:) A co do zdjęcia, to też byłem w Pradze, ale nie widziałem tego pomnika. Kolejny powód, aby powrócić do tego magicznego hradu nad Wełtawą:)
-
ano, taka praska Wenecja:)
-
przepiękny portal!
-
uwielbiam mozaiki, nie wiedziałem, że tam takie są:)
-
piękne! Szczególnie ta mozaika, trochę niczym bizantyjska:)
-
nad Wyszehrad niestety nie dotarłem:( Mam powód więc, aby jeszcze raz przyjechać do Pragi:)
-
Gratuluję podróży! Fajnie opisana i podzielona na kwartały miasta oraz bogata w wiele pięknych zdjęć:) Bardzo miło spędziłem tu czas:) A sama Praga jak zawsze cudowna jest, o każdej porze roku:) Byłem w ten weekend w Pradze, podczas jarmarków świątecznych, także polecam tą porę na odwiedziny tego wspaniałego miasta:) Choć jest zimno, i zwiedzanie jest utrudnione, ale za to jest niesamowity klimat:) Pozdrawiam!
-
zdjęcia nocne to zawsze sztuka, Tobie się to świetnie udało:) Gratulacje!
-
ładnie uchwycona woda:)
-
świetne ujęcie!
-
pełna racja z city_hopperem:)) Niby my Polacy i Czesi są bratnimi narodami, ale mentalnościowo jesteśmy zupełnie inni. Czesi jednak zawsze na tym wygrywali, bo byli i są nie tylko szczęśliwsi, ale też i bogatsi:) A co do zdjęcia, to też byłem w Pradze, ale nie widziałem tego pomnika. Kolejny powód, aby powrócić do tego magicznego hradu nad Wełtawą:)
-
ano, taka praska Wenecja:)
-
przepiękny portal!
-
uwielbiam mozaiki, nie wiedziałem, że tam takie są:)
-
piękne! Szczególnie ta mozaika, trochę niczym bizantyjska:)
-
nad Wyszehrad niestety nie dotarłem:( Mam powód więc, aby jeszcze raz przyjechać do Pragi:)
-
Gratuluję podróży! Fajnie opisana i podzielona na kwartały miasta oraz bogata w wiele pięknych zdjęć:) Bardzo miło spędziłem tu czas:) A sama Praga jak zawsze cudowna jest, o każdej porze roku:) Byłem w ten weekend w Pradze, podczas jarmarków świątecznych, także polecam tą porę na odwiedziny tego wspaniałego miasta:) Choć jest zimno, i zwiedzanie jest utrudnione, ale za to jest niesamowity klimat:) Pozdrawiam!
-
zdjęcia nocne to zawsze sztuka, Tobie się to świetnie udało:) Gratulacje!