Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 799

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 14:50)
    ładnie uchwycona woda:)
  2. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 14:50)
    świetne ujęcie!
  3. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 14:49)
    pełna racja z city_hopperem:)) Niby my Polacy i Czesi są bratnimi narodami, ale mentalnościowo jesteśmy zupełnie inni. Czesi jednak zawsze na tym wygrywali, bo byli i są nie tylko szczęśliwsi, ale też i bogatsi:) A co do zdjęcia, to też byłem w Pradze, ale nie widziałem tego pomnika. Kolejny powód, aby powrócić do tego magicznego hradu nad Wełtawą:)
  4. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 14:45)
    ano, taka praska Wenecja:)
  5. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 14:43)
    przepiękny portal!
  6. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 14:41)
    uwielbiam mozaiki, nie wiedziałem, że tam takie są:)
  7. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 14:38)
    piękne! Szczególnie ta mozaika, trochę niczym bizantyjska:)
  8. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 14:37)
    nad Wyszehrad niestety nie dotarłem:( Mam powód więc, aby jeszcze raz przyjechać do Pragi:)
  9. pan_hons
    pan_hons (11.12.2012 20:11)
    Gratuluję podróży! Fajnie opisana i podzielona na kwartały miasta oraz bogata w wiele pięknych zdjęć:) Bardzo miło spędziłem tu czas:) A sama Praga jak zawsze cudowna jest, o każdej porze roku:) Byłem w ten weekend w Pradze, podczas jarmarków świątecznych, także polecam tą porę na odwiedziny tego wspaniałego miasta:) Choć jest zimno, i zwiedzanie jest utrudnione, ale za to jest niesamowity klimat:) Pozdrawiam!
  10. pan_hons
    pan_hons (11.12.2012 19:45)
    zdjęcia nocne to zawsze sztuka, Tobie się to świetnie udało:) Gratulacje!