Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 791

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (21.12.2012 15:29)
    ja bym powiedział że z Chin a w Katalonii tylko przelotem, ale jakoś nieszczęśliwie się zaplątał, albo zbyt dużo się napił tej wody z Font de Canaletes;)
  2. pan_hons
    pan_hons (21.12.2012 15:27)
    Kasę to tam trzeba mieć aby coś kupić w tym sklepie...:)
  3. pan_hons
    pan_hons (21.12.2012 15:26)
    ojj, faktycznie, tłoczno....
  4. pan_hons
    pan_hons (21.12.2012 13:01)
    Bardzo miło spędziłem czas w Twojej galerii zdjęć! Mnóstwo tu ciekawych i pięknych zdjęć i z przyjemnością na nie się spoglądało:) Szkoda tylko, że tak mało tu tekstu i brak jest tytułów zdjęć, ale mimo to plus za podróż:) Pozdrawiam!
  5. pan_hons
    pan_hons (21.12.2012 12:59)
    piękne kolory!
  6. pan_hons
    pan_hons (21.12.2012 12:48)
    urocze są te zwierzątka:)
  7. pan_hons
    pan_hons (21.12.2012 12:45)
    bardzo ładny miasteczko ma...banner:)
  8. pan_hons
    pan_hons (21.12.2012 12:12)
    dokładnie...równie dobrze mogłoby to być wybrzeże Maroka czy Mauretanii:)
  9. pan_hons
    pan_hons (21.12.2012 12:10)
    fajnie to wygląda - asfalt na piasku:)
  10. pan_hons
    pan_hons (21.12.2012 0:24)
    Popieram w pełni voyagera i spytam o to samo:) Od bardzo dawna strona tytułowa się nie zmieniła, a miała być zmieniana chyba co 2 tygodnie jeśli się nie mylę....