Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 791
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
ja bym powiedział że z Chin a w Katalonii tylko przelotem, ale jakoś nieszczęśliwie się zaplątał, albo zbyt dużo się napił tej wody z Font de Canaletes;)
-
Kasę to tam trzeba mieć aby coś kupić w tym sklepie...:)
-
ojj, faktycznie, tłoczno....
-
Bardzo miło spędziłem czas w Twojej galerii zdjęć! Mnóstwo tu ciekawych i pięknych zdjęć i z przyjemnością na nie się spoglądało:) Szkoda tylko, że tak mało tu tekstu i brak jest tytułów zdjęć, ale mimo to plus za podróż:) Pozdrawiam!
-
piękne kolory!
-
urocze są te zwierzątka:)
-
bardzo ładny miasteczko ma...banner:)
-
dokładnie...równie dobrze mogłoby to być wybrzeże Maroka czy Mauretanii:)
-
fajnie to wygląda - asfalt na piasku:)
-
Popieram w pełni voyagera i spytam o to samo:) Od bardzo dawna strona tytułowa się nie zmieniła, a miała być zmieniana chyba co 2 tygodnie jeśli się nie mylę....
-
ja bym powiedział że z Chin a w Katalonii tylko przelotem, ale jakoś nieszczęśliwie się zaplątał, albo zbyt dużo się napił tej wody z Font de Canaletes;)
-
Kasę to tam trzeba mieć aby coś kupić w tym sklepie...:)
-
ojj, faktycznie, tłoczno....
-
Bardzo miło spędziłem czas w Twojej galerii zdjęć! Mnóstwo tu ciekawych i pięknych zdjęć i z przyjemnością na nie się spoglądało:) Szkoda tylko, że tak mało tu tekstu i brak jest tytułów zdjęć, ale mimo to plus za podróż:) Pozdrawiam!
-
piękne kolory!
-
urocze są te zwierzątka:)
-
bardzo ładny miasteczko ma...banner:)
-
dokładnie...równie dobrze mogłoby to być wybrzeże Maroka czy Mauretanii:)
-
fajnie to wygląda - asfalt na piasku:)
-
Popieram w pełni voyagera i spytam o to samo:) Od bardzo dawna strona tytułowa się nie zmieniła, a miała być zmieniana chyba co 2 tygodnie jeśli się nie mylę....