Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 263

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. s.wawelski
    s.wawelski (10.08.2010 0:15)
    Dzieki Zfieszu za mila wizyte w Maroku i takiz komentarz pod moim adresem :-) Niedawno spedzilem tydzien w Londynie u mojego kuzyna. Z tegoz pobytu wsadzilem pare zdjec samolotow, kwiatki z Wisley i sceny rodzinne nie jakoś mniej sie nadaja :-)) Niedawno udalo mi sie wreszcie stawic jedna ze starszych podrozy - do Indonezji - wiec zagladnij, gdy bedziesz mial chwile czasu :-)
  2. iwonka55h
    iwonka55h (09.08.2010 19:39)
    cała przyjemność po mojej stronie.
  3. zfiesz
    zfiesz (09.08.2010 14:06)
    a co ty mi tu mławskim slangiem zapodajesz?:-p
  4. kuniu_ock
    kuniu_ock (09.08.2010 13:47)
    a... grobowiec.. a już myślałem, że o majcher chodzi...
  5. kuniu_ock
    kuniu_ock (09.08.2010 12:25)
    LOL :D Nie no, pewnie, że bez podtekstów! ;D Wesoły może i jestem, ale w dalszym ciągu hetero :P
    Oj, wiem jak to z realizacją... ;) też mam co nieco do zrobienia, ale jakoś tak... ;P
    Zresztą sam wiesz :P
  6. kuniu_ock
    kuniu_ock (09.08.2010 11:36)
    Siemanko byku! ;D :P kopę lat :)
    Gdzieżeś bywał? Jakieś nowości będą? :D
  7. zfiesz
    zfiesz (09.08.2010 11:36)
    ja poddałem się tylko raz. ale tamten podjazd ma z 70%:-) podchodzenie wcale nie jest łatwiejsze:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (09.08.2010 11:15)
    to zupełnie odwrotnie niż ja:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (09.08.2010 11:09)
    oj to byś się zdziwił na wyspach!:-) mają tu tego całkiem sporo. a weobley leży nawet w regionie nazywanym "black and white villages" znanym właśnie z szachulcowej zabudowy.
  10. zfiesz
    zfiesz (09.08.2010 11:01)
    wygląda na to, że nie tylko ty:-)