Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 253

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. ye2bnik
    ye2bnik (27.08.2010 9:44)
    czysto, peron zamieciony, nawet łąki górskie równo przystrzyżone. Wygląda jak element makiety miłośnika kolejki Piko :)
  2. ye2bnik
    ye2bnik (27.08.2010 9:42)
    powolne owce na drodze :)
  3. ye2bnik
    ye2bnik (27.08.2010 9:41)
    miodzio :) piękne zdjęcie
  4. ye2bnik
    ye2bnik (27.08.2010 9:39)
    krajobraz jak lasy deszczowe :)
  5. ye2bnik
    ye2bnik (27.08.2010 9:38)
    może po wypiciu czegoś o mocy 40% droga się prostuje? :)
  6. zfiesz
    zfiesz (27.08.2010 2:58)
    ale ogólnie chyba nie wygląda tak tragicznie, nie? przy okazji, widać brud spływający z gór...
  7. s.wawelski
    s.wawelski (27.08.2010 2:55)
    Statyw by tu i tak nie pomogł :-)
  8. zfiesz
    zfiesz (27.08.2010 1:32)
    aż tak daleko na wschód jeszcze się nie wybierałem:-) ale wszystko przede mną!

    a co bym chciał, żeby wynikało z innych relacji? chyba odrobina rozrywki i informacji za jednym zamachem. to taki mój ideał:-)
  9. pt.janicki
    pt.janicki (27.08.2010 0:29)
    ..aha, Snowdonię już zobaczyłem...
    ...wrócę!
  10. pt.janicki
    pt.janicki (27.08.2010 0:28)
    ...a co byś chciał Zfieszu żeby z podróży na wschód wyniknęło?
    ...chyba nie masz zamiaru odbijać Lwowa?